بازار عرضه ام دی اف هایگلاس EGT

ام دی اف یکی از محصولات چوبی مورد استفاده برای تولید انواع مختلف کابینت است و به دلیل ویژگی های بسیار زیادی که دارند توانسته اند بهترین جایگزین برای کابینت های فلزی باشند. این محصولات دارای تنوع زیادی است. ام دی اف هایگلاس EGT یکی از با کیفیت ترین انواع این محصول است. این نوع ام دی اف در بازار توسط عرضه کننده در رنگ های مختلف ارائه می شود و امکان سفارش آن به راحتی ممکن است.

بازار عرضه ام دی اف هایگلاس EGT

مشخصات انواع ام دی اف EGT

مشخصات انواع ام دی اف EGT

ام دی اف هایگلاس یکی از انواع مختلف ام دی اف می باشد که به دلیل جلا و براقیت خاصی که در آن وجود دارد نمای بسیار زیبایی در آشپزخانه ایجاد می کند. ام دی اف هایگلاس EGT از مرغوب ترین انواع این محصول است که به صورت ورقه ای در بازار ارائه می شود.

از مشخصات این ام دی اف می توان به مقاومت بسیار بالای آن نسبت به انواع مختلف نئوپان اشاره کرد.

رویه خارجی این محصول با استفاده از روکش های با کیفیت بالا پوشش داده شده است. تنوع رنگ و طرح در این محصول قابل توجه است و می تواند هر نوع سلیقه ای را پوشش دهد.

این محصول به دو صورت ضخیم و نازک در بازار ارائه شده است و از دیگر مشخصات آن می ‌توان به مقاومت بالا در برابر حرارت و حشرات اشاره کرد همچنین این محصول انعطاف پذیری قابل توجهی دارد.

ضخامت این ورق ها معمولاً در حد ۱۶ میلی متر است که به طور معمول در طول ۲۸۰ و عرض ۱۲۲ سانتی متر می توان آنها را تهیه کرد.

از مشخصات این محصولات مقاومت بالا نسبت به رطوبت است همچنین از وزن بسیار سبک برخوردارند و در عین حال نسبت به ضربه بسیار مقاوم هستند.

صادرات ام دی اف هایگلاس EGT در عراق

صادرات ام دی اف هایگلاس EGT در عراق

در کشور ما کارخانه های متعددی در زمینه تولید انواع ام دی اف هایگلاس EGT فعالیت دارند که می توانند علاوه بر تامین نیاز داخلی بخشی از تولیدات خود را به کشورهای دیگر از جمله عراق صادر کنند.

تولید MDF EGT با کیفیت در داخل کشور این امکان را فراهم ساخته است تا این محصولی ایرانی در بازار عراق بازار مصرف خوبی داشته باشد و به دلیل داشتن قیمت پایین تر نسبت به انواع ترکی این محصول اقبال بیشتری در این کشور برای سفارش خرید این محصول وجود دارد.

صادرات این ام دی اف به عراق توانسته است همه زمینه اشتغال بیشتری را در داخل کشور فراهم کند هم این که تلید کننده و صادر کننده این محصول بتوانند به سود بیشتری دست یابند علاوه بر این می تواند درآمد ارزی مناسبی هم برای کشور داشته باشد.

صادرات این ام دی اف طی چند سال اخیر به دلیل بالا بودن نرخ ارز بسیار بیشتر شده است و همین باعث کاهش عرضه داخلی این محصول شده است که منجر به افزایش قابل توجه قیمت داخلی آن شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.