با استفاده از مایع ظرفشویی پریل لیمو دیگر نگران چربی قدیمی سوخته قابلمه خود نباشید!

مایع ظرفشویی (همچنین به عنوان صابون ظرفشویی شناخته می شود) یک محصول شیمیایی است که برای شستن دستی ظروف مورد استفاده در تهیه و مصرف وعده های غذایی، دست و ظروف استفاده می شود.

بنابراین، معمولاً مخلوطی از سورفکتانت‌های با کف زیاد است که وقتی با آب مخلوط می‌شود، کشش سطحی آن را کاهش داده و حلالیت چربی‌ها و سایر کثیفی‌ها را در مخلوط افزایش می‌دهد.

مایع ظرفشویی پریل لیمو با بقایای چسبنده روی ظروف کثیف مبارزه می کند و این اطمینان را می دهد که پس از شست و شو چیزی باقی نمی ماند.
مایع ظرفشویی پریل تمام مشکلات مربوط به شستشوی ظروف را در یک محصول برطرف می کند در برابر گریس سخت مقاوم است و تکه های نشاسته و سوخته در کثیفی را از بین می برد حتی مقدار کمی از آن می تواند بسیاری از ظروف را تمیز کند و از ایجاد بو جلوگیری کند.

مایع

ما به طور فزاینده ای به این فکر می کنیم که چگونه از حجم عظیمی از مواد شیمیایی مضری که در زندگی ما وجود دارد به شکل مواد شوینده برای شستشو و ظرفشویی، ژل، اسپری و سایر مواد اجتناب کنیم.

علاوه بر سلامت، بسیاری در مورد جنبه مالی این موضوع نیز نگران هستند، زیرا تولید کنندگان از طریق تبلیغات ظروف غذاخوری را با قیمت های متورم می فروشند.

به همین دلیل است که بی اختیار انسان را به این فکر می اندازد که آیا می توان با دست خود مواد شوینده مایع ظرفشویی درست کرد و در ماشین ظرفشویی از آن استفاده کرد، آیا برای دستگاه و شخص بی ضرر است و در هنگام شستن از کیفیت بالایی برخوردار است؟ بیایید سعی کنیم آن را بفهمیم.

مایع ظرفشویی پریل با قطره لیمو:

قطره قطره با قطره‌های لیمو مایع ظرفشویی تشکیل می‌دهد که عطر لیموی معطری پر از تمیزی و طراوت پخش می‌کند و ظروف شما را مانند رعد و برق می‌درخشد، علاوه بر ویژگی گلیسیرین که نوک انگشتان شما را نرم نگه می‌دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.