با ترکیب شیشه شور و پودر لباسشویی لباس ها را تمیز تر نگه دارید

در مرحله بعد، برچسب های مواد شوینده عمده لباسشویی را بخوانید یا برای خواندن مواد تشکیل دهنده آن به اینترنت بروید. مهم است که به دنبال سورفکتانت ها و آنزیم ها برای از بین بردن خاک و لکه ها باشید. برندهای ارزان قیمت از این اجزا کمتر دارند و به خوبی تمیز نمی شوند.

ممکن است متوجه شوید که داشتن دو فرمول در قفسه لباسشویی نیازهای شما را برآورده می کند: یکی برای لباس های کم کثیف و دیگری برای لباس های خیلی کثیف. اگرچه بیشتر شوینده ها در آب سرد کار می کنند، اما اگر قصد دارید به طور انحصاری از آب سرد استفاده کنید، بهتر است یکی را انتخاب کنید که برای آب سرد فرموله شده است.

اکنون می توانید مایعات و پودرها را در فرمول های غلیظ یا فوق العاده پیدا کنید. اگرچه در اندازه‌های کوچک‌تر بسته‌بندی می‌شوند، اما قدرت تمیز کنندگی مشابهی با همتایان بزرگ‌تر غیر متمرکز خود دارند.

برای تعیین مقدار صحیح مصرف، دستورالعمل های برچسب را دنبال کنید و از فنجان یا اسکوپ اندازه گیری همراه استفاده کنید. این محصولات به سادگی آب اضافی یا پرکننده‌ها را حذف می‌کنند و حمل و نگهداری آن‌ها را آسان‌تر و ارزان‌تر می‌کند. بسته ها و غلاف های تک دوز حتی بیشتر متمرکز می شوند و ممکن است با جلوگیری از استفاده بیش از حد در هزینه شما صرفه جویی کنند.

بسیاری از افراد مواد شوینده لباسشویی خود را بر اساس رایحه انتخاب می کنند. فقط به یاد داشته باشید که “بوی تمیز” با تمیز بودن یکی نیست. مطمئن باشید که خاک واقعاً در حال حذف شدن است و فقط با عطر پوشانده نمی‌شود. شرکت‌ها می‌توانند از طریق محصولات و خدمات خود و همچنین از طریق عملکردی مسئولانه از نظر زیست‌ محیطی و اجتماعی، یعنی هم از طریق کاری که انجام می‌دهند و هم از طریق نحوه انجام آن، به بهبود کیفیت زندگی کمک کنند.

آنها آن را انجام می دهند. به عبارت دیگر، با ارائه محصولات و خدمات “پایدار” که کیفیت زندگی را بهبود می بخشد و در عین حال بار اجتماعی و محیطی را کاهش می دهد. این مقاله نتایج یک مطالعه موردی انجام شده توسط Procter & Gamble را ارائه می‌کند که پیشرفت‌های زیست‌محیطی در ساخت و استفاده از شوینده‌های لباسشویی را در دهه گذشته نشان می‌دهد.

محیط زیست زنجیره بزرگ و پیچیده‌ای از فرآیندها، بازیگران و اقدامات مرتبط است. این پیچیدگی، ارزیابی اثرات زیست محیطی را به یک مشکل بسیار دشوار تبدیل می کند، به ویژه هنگامی که محصولی با مواد تشکیل دهنده زیاد و چرخه حیات پیچیده را در نظر می گیریم. آنچه واضح است این است که هیچ ابزار واحدی قادر به پاسخگویی به تمام جنبه های ایمنی انسانی و محیطی و کیفیت محیطی نیست.

ما در P&G یک چارچوب مدیریت محیطی ایجاد کرده‌ایم که از طیف وسیعی از ابزارهای موجود استفاده می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.