توزیع کننده ام دی اف خام برجسته ایزو فام

MDF به معنی تخته فیبر با چگالی متوسط ​​است. تخته ام دی اف خام برجسته ​​جایگزینی عالی و ارزان برای چوب طبیعی در نظر گرفته شده است. در عین حال ، طی سالهای تولید ، تولیدکنندگان نه تنها روش تولید ، ترکیب را بهبود بخشیده اند ، بلکه اندازه های بهینه را نیز یافته اند که استفاده بسیار گسترده از MDF را امکان پذیر می کند. مجموعه ما توزیع کننده ام دی اف خام برجسته ایزو فام می باشد.

توزیع کننده ام دی اف خام برجسته ایزو فام

مشخصات انواع ام دی اف خام برجسته ایزوفام

مشخصات انواع ام دی اف خام برجسته ایزوفام هر سازنده به طور طبیعی اشاره می کند که MDF ماده ای سازگار با محیط زیست است. دلیل اصلی این امر این است که از مشتقات چوب و چسب های طبیعی برای تولید MDF استفاده می شود. از نظر ترکیب ، دال برای استفاده در محیط داخلی محدودیتی ندارد. تخته فیبر با دانسیته متوسط ​​از مشتقات تخته فیبر در نظر گرفته شده است. تفاوت اصلی این است که MDF دارای یک سطح محافظت شده است.

MDF لمینت شده. قسمت جلویی چنین صفحه ای با یک فیلم PVC پوشانده شده است. لمینیت مات ، براق است. این فیلم قادر به تقلید از بافت چوب یا سنگ طبیعی است. روند لمینیت خود با فشار دادن امکان پذیر است. فیلم مورد نیاز تحت فشار به پایه چسبانده می شود. بعد از چنین درمانی MDF نسبت به تخته فیبر در برابر اثرات نور ، آب و مواد شیمیایی بسیار مقاوم می شود. چنین MDF دارای ظاهری جالب ، عملکرد خوب و هزینه قابل قبول است.

روکش کاری روکش نازکی به یک یا حتی دو طرف MDF چسبانده شده است که از گونه های چوبی با ارزش ساخته شده است. به این فرآیند روکش نیز گفته می شود. پس از پردازش مناسب ، مواد مزایای مختلفی نسبت به انواع دیگر MDF دریافت می کند ، یعنی: مقاومت در برابر تاب ، مقاومت در برابر خشک شدن ، افزایش مقاومت در برابر رطوبت. این نوع MDF – روکش دار – بسیار گران است ، به نظر چشمگیر می رسد ، دامنه کاربرد به دلیل هزینه زیاد بسیار ناچیز است.

وظیفه اصلی که به فرآیند رنگ آمیزی اختصاص داده شده است ، افزایش مقاومت مواد در برابر تأثیرات خارجی است. رنگ به صورت دستی یا با استفاده از ماشین های اتوماتیک اعمال می شود. شما می توانید سطح MDF را فقط با لعاب یا رنگ رنگی که به خوبی پخش می شود و در عین حال الاستیک است ، رنگ کنید. این نوع MDF (رنگ شده) ارزان ترین و عملی ترین است (البته مگر اینکه در مورد رنگ آمیزی MDF انعطاف پذیر صحبت کنیم). با این وجود ، استفاده از آن حتی برای کارهای روبرو نیز نه تنها در ساخت مبلمان امکان پذیر است.

قیمت خرید ام دی اف خام برجسته

قیمت خرید ام دی اف خام برجسته شما عزیزان می توانید جهت خرید ام دی اف ایزو فام اقدام نمایید. کافی است برای خرید ارزان قیمت انواع ام دی اف ایزوفام با ما تماس بگیرید. انواع MDF را می توان با فرزکاری نیز پردازش کرد. ماشین آلات ویژه قادرند مواد را تسکین دهند و تزئینات را به آن اضافه کنند. ساده ترین راه استفاده از MDF به صورت پانل است. سازنده این مواد را به گونه ای تولید می کند که نصب روی دیوار حتی برای افراد غیر حرفه ای نیز به سرعت انجام می شود. ساخت صفحات دیواری MDF به شرح زیر است: یک طرف آن برجستگی دارد ، طرف دیگر دارای یک شیار است. علاوه بر این ، می توان پانل ها را منگنه یا چسب زد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.