تولیدکنندگان ورق ام دی اف طرح برجسته

ورق ام دی اف طرح برجسته بهترین جایگزین برای چوب است زیبایی، وزن کمتر، قیمت مناسب و تنوع طرح و رنگ بالای این محصول و همچنین تقاضای بالا باعث شده تولید آن رونق بگیرد. ایران در تولید این محصول به خودکفایی رسیده است.

تولیدکنندگان ورق ام دی اف طرح برجسته

مشخصات فنی ورق ام دی اف طرح برجسته

مشخصات فنی ورق ام دی اف طرح برجسته ام دی اف از الیاف چوب و چسب رزین تولید می شود و چگالی کمتری نسبت به چوب دارد و به دو صورت خام و روکش شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. با توجه به وزن سبک تر و قیمت بسیار کمتر نسبت به چوب و همچنین تنوع زیاد به سرعت به عنوان جایگزینی برای چوب مورد استفاده قرار گرفت.

تنوع بالای این محصول به خاطر رنگ پذیری و روکش های متنوع آن ایجاد شده است.

از لحاظ کاربردی قابلیت سوراخ کاری، سنباده زنی، برش و پرداخت دارد و مقاومت آن در برابر سرما، گرما، فشار، ضربه و … بیشتر از چوب است.

ورق های ام دی اف طرح برجسته بسیار به چوب شبیهند، دلیل نامگذاری، برجستگی ها و فرورفتگی های سطح ورق هاست که به بافت طبیعی چوب بسیار شبیه است. برجستگی ها، زیبایی آنرا بیشتر کرده و حس لمس دلنشینی را القا می کند.

زیبایی ظاهری و تنوع بیشتر به خاطر روکش های مختلف ایجاد می شود، از انواع روکش های مورد استفاده می توان روکش ملامینه، رنگی، برجسته، سفید، سفید براق، ترموپلاستیک، لمینیت، کاغذی، های گلاس و پلی گلاس نام برد.

انواع این روکش ها در طرح های برجسته و با کیفیت مورد استفاده قرار می گیرند که پرکاربرد ترین آنها روکش ملامینه است.

قیمت فروش ورق ام دی اف طرح برجسته

قیمت فروش ورق ام دی اف طرح برجسته بازار فروشMDF در ایران بسیار پر رونق و پر سود است. با روی کار آمدن این ورق های مصنوعی، در تولید فرآورده های چوبی در بازار تحول بزرگی صورت گرفته است.

قیمت ورق ام دی اف طرح برجسته در بازار با توجه به عوامل مختلف، متغیر است. از جمله این عوامل نوع، روکش، سایز و ضخامت است.

فروش ورق ام دی اف برجسته با توجه به مصارف مختلف برای مبلمان، کابینت، تخت خواب، دیوار پوش، کف پوش، دکوراسیون داخلی و… متفاوت است و تنوع طرح و رنگ آن برای سلیقه های مختلف مناسب است.

ضخامت های مختلفی در بازار موجود است:

  • 8 میل
  • 12 میل
  • 16 میل
  • 25 میل
  • و….

که با توجه به نوع کالا، ضخامت مناسب آن مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال برای اپن آشپزخانه یا قفسه کتاب که لازم است استحکام بیشتری داشته باشند ورق های ضخیم تر به کار می رود.

ضخامت 8 میل پر کاربرد تر است و به عنوان ضخامت متوسط مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت‌های پویا، سیام، پنل پلاس، پارس، واناچای و… MDF خام تولید می کنند

برند های معروف در تولید MDF های گلاس ایزوفام، پانوتک، دکوپنل و اکوپنل هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.