تولید کننده ام دی اف سفيد پارس نئوپان

ام دی اف سفيد پارس نئوپان از جمله برندهای معتبر است که در زمینه تولید انواع ام دی اف و ملامینه فعالیت داشته و محصولش را مطابق با اصول و فنون بروز و استانداردها تولید نموده و در کیفیت تضمین شده وارد بازار می کند. این تولید کننده حضور فعالی در بازار داشته و با تخصص و شناختی که در این عرصه دارد متنوع ترین مدل ها را مستقیم و عمده وارد بازار می کند.تولید کننده ام دی اف سفيد پارس نئوپان

رنگ بندی ام دی اف پارس نئوپان

رنگ بندی ام دی اف پارس نئوپان رنگ بندی ام دی اف نئوپان بسیار گسترده و شامل طیف های مختلف رنگی می شود مانند سفید، کرم، قهوه ای و … که بیشترین رنگ بندی آن قهوای است. قهوه ای نیز خود شامل طیف های مختلفی است مانند قهوه ای سوخته، شتری، قهوه ای کم رنگ، قهوه ای مایل به کرم، قهوه ای مایل به نارنجی، قهوه ای مایل به قرمز و …

ام دی اف نئوپان همچنین دارای رنگ های مختلف با خطوطی به رنگی دیگر است مثلا ممکن است رنگ زمینه آن قهوه ای کم رنگ باشد ولی خطوطی با رنگ قهوه ای سوخته داشته باشد. نئوپان از خرده های چوب یا خاک اره به همراه رزین به صورت پرس شده یا فشرده تولید شده است که بسته به اندازه خرده چوب ها و کیفیت رزین و میزان پرس کیفیت مختلفی دارد.

جهت تولید آن ضایعات چوب به خرده تبدیل شده و بعد از همگن شدن و رطوبت گیری و چسب زدن پرس می شود و پشت و رو و لبه های آن نیز روکش شده می باشد، از این محصول در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و از قیمت های مناسبی برخوردار می باشد.

کارخانه فروش ام دی اف سفيد پارس نئوپان

کارخانه فروش ام دی اف سفيد پارس نئوپان کارخانه فروش ام دی اف سفید پارس نئوپان در کار تولید انواع ام دی اف، ملامینه در ضخامت های ۸ و ۱۶ و در ابعاد استانداردی بوده و رنگ و طرح های مختلفی را تولید نموده و مستقیم و عمده عرضه می کند. این محصول با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا تولید شده و از کیفیت تضمین شده ای برخوردار می باشد.

ام دی اف پارس نئوپان دارای استحکام، دوام و کیفیت بالایی بوده و در صنایع مختلفی مانند کابینت سازی، سرویس خواب و مبلمان، انواع کمد، درب های چوبی، قفسه، جاکفشی و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله مشخصات این محصول:

  • دارای ورقه های بدون درز است که ضد آب بوده و رطوبت را نفوذ نخواهد داد.
  • از استاندارد مقاومت در برابر مایعات سرد برخوردار بوده و استحکام بالایی دارد.
  • رنگ ثابتی داشته و با مرور زمان تغییر رنگ نخواهد داد.
  • در برابر سختی مقاوم بوده و سطح آن را براحتی می توان با دستمال مرطوب تمیز نمود.
  • همچنین دارای استاندارد مقاومت در برابر گرمای خشک نیز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.