تولید کننده ام دی اف سفید کاسپین

تخته ی فیبر یا ام دی اف از صنایع نسبتا جدید به حساب می آید. تلاش ها برای استفاده از زوائد چوبی باعث شد تا منجر به ایجاد تخته های فیبر شود.بیشتر ام دی اف ها در جهان از چوب درخت کاج و چوب نرم ساخته می شود. امی دی اف از چوب و رزین ساخته شده و خواص بهتری نسبت به چوب نرم دارد. انواع مختلف ام دی اف سفید کاسپین در جهان تولید می شود که دامنه ی کاربرد آن را وسعت داده است.

تولید کننده ام دی اف سفید کاسپین

اطلاعات فنی بهترین نوع ام دی اف

اطلاعات فنی بهترین نوع ام دی اف معمولا ضخامتی از 3 تا 40 میلیمتر دارند. ام دی اف قابلیت ماشین کاری دارد تا زیر دست طرح های مختلف برود در حالی که در گذشته فقط چوب های ضخیم این قابلیت را داشتند. دارای جرم حجمی 500 تا 800 کیلوگرم بر متر مربع را داراست.در خصوص ام دی اف با وزن بالا که با ضخامت های 12-19 میلی متر و چگالی 650 تا 800 را داراست. افزایش چگالی در ام دی اف موجب افزایش قابلیت ماشین کاری، رنگ و روکش میشود.

ام دی اف با وزن پایین 550 تا 650 کیلوگرم بر متر مربع برای مواردی که نیاز به استحکام بالا نیست استفاده می شود. مانند ساخت غرفه های نمایشگاهی. کارخانه هادارای یک خط روکش برای ام دی اف هستند. که روکش ها شامل روکش های چوبی،PVC، کاغذی، ملامینه و… هستند.

برای استفاده به عنوان کفپوش ها بهتر است از ام دی اف با خاصیت ضد قارچ و با دوام بیشتر استفاده کرد. این امی دی اف ها ضد روطوبت بوده و برای استفاده در آشپزخانه گزینه ی مناسبی است.

عرضه ام دی اف سفید کاسپین

عرضه ام دی اف سفید کاسپین MDF کاسپین که برای ساخت انواع کاربردهای چوب استفاده می شود و رنگ سفید آن همخوانی بهتر و آرامش بخش تری به محیط می دهد. علاوه بر این برای ساخت کمد شیک، و یا سرویس خواب زیبا می توان از ام دی اف کاسپین استفاده کرد. در ایران نیز بازار فروش ام دی اف کاسپین بسیار رونق نیافته است.

ورق های ام دی اف کاسپین نیز به دلیل تقاضا افزایش پیدا کرده است. برای خرید بهتر است به مراکز عرضه ی ام دی اف کاسپین و یا به نمایندگی های کاسپین در شهرهای مختلف مراجعه کنید. کاسپین مواردی چون ام دی اف خام، ام دی اف با روکش ملامینه و روکش های گلس تولید می شود و نسبت به نمونه های خارجی و وارداتی قیمت مناسب تری دارد.

یک تولید کننده ام دی اف سفید کاسپین زیبایی، ظرافت و استحکام از خصوصیات بارزی است که برای او حرف اول را می زند. ام دی اف کاسپین از قدیمی ترین تولیدکنندگان در کشور است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.