تولید کننده ام دی اف هایگلاس کینگ گلاس

ام دی اف هایگلاس کینگ گلاس یک مدل از چوب می باشد که برای کابینت کمد مورد استفاده قرار میگیرد . در ایران تولید کنندگان ام دی اف این محصول را به قیمت مناسب به مصرف کننده می فروشند .

تولید کننده ام دی اف هایگلاس کینگ گلاس

کیفیت مناسب ام دی اف هایگلاس کینگ گلاس

کیفیت مناسب ام دی اف هایگلاس کینگ گلاس شرکت هایی که تولید کننده ی این محصول می باشند از این قرار اند : ۱)رها آلمان _ ۲)نیمن آلمان _۳)آلویک اسپانیا _۴)رامی گلاس ترکیه _ ۵)هایگلاس ایشیک ترکیه و یا پلی گلاس گلوس پن ترکیه می باشد . 

ام دی اف های پلی گلاس با ام دی اف ملامینه و هایگلاس تفاوت های زیادی دارد . ام دی اف هایگلاس و ام دی اف ملامینه از یک روش مشابه تهیه می شوند با این تفاوت که در هایگلاس از یک لایه آینه هم استفاده می کنند که این یکی از مزیت های کابینت هایگلاس می باشد . ویژگی هایی که وجه تمایز پلی گلاس با هایگلاس را دارا می باشد در زیر آمده است : 

۱)پلی گلاس از نظر درخشانی ، براقی و صافی از هایگلاس برتر است .

۲)پلی گلاس شفاف تر و صاف تر ساخته می شود و سطح هایگلاس سیقلی می باشد .

۳)پلی گلاس مقاومت بیشتری در مقابل خط و خش دارد .

۴)پروسه تولید پلی گلاس پیچیده تر از هایگلاس را دارد . 

با توجه به تفاوت های ام دی اف هایگلاس و ام دی اف پلی گلاس ، ام دی اف هایگلاس هم دارای مزایایی می باشد :

امروزه بیشتر در ساخت کابینت آشپزخانه از ام دی اف های هایگلاس استفاده می شود زیرا این نوع ام دی اف جنس بسیار خوبی دارد و به دلیل اینکه در اسپانیا تولید می شود از قیمت بالاتری برخوردار می باشد . امکان آسیب ناشی از رطوبت در آن کمتر از ام دی اف می باشد . یکی از مهم ترین کیفیت ام دی اف هایگلاس مقاومت و دوام بالای آن می باشد که این مورد برای ساخت کابینت و نوع آن بسیار مهم می باشد .

فروش انواع ام دی اف هایگلاس کینگ گلاس اسپانیا

فروش انواع ام دی اف هایگلاس کینگ گلاس  اسپانیا در کشور اسپانیا شرکت آلویک و جود دارد که قدمت زیادی دارد و محصولاتی را تولید می کند که در زیر به آن اشاره شده است : 

۱)ام دی اف سری لوکس _ ۲)ام دی اف آلویک سرس زنیت _ ۳)ام دی اف آلویک سری سینکرون .

ام دی اف هایگلاس اسپانیا از مرغوبیت خاصی برخوردار می باشد و دارای قیمت های متفاوتی می باشد . هم چنین از تنوع رنگ و کیفیت فوق العاده ای برخوردار می باشد که به آشپزخانه جلوه ی بسیار بالایی می دهد و بسیار لاکچری می باشد .رنگ های ام دی اف هایگلاس ، رنگ سفید براق و مات _ قهوه ای روشن و تیره _ مشکی _ کرم و … می باشد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.