تولید کنندگان ام دی اف ملامینه هایگلاس

یکی از بهترین محصولاتی که توسط تولید کنندگان انواع محصولات خام چوبی تهیه می شود و در دسترس صنایع تولید کننده کابینت، کمد، تخت و …. قرار می گیرد ام دی اف ملامینه هایگلاس است. این ورق دارای ابعاد و ضخامت های مختلفی است و توسط ام دی اف خام تولید می گردد و بر روی آن روکش قدرتمندی وجود دارد که ما آن را به نام ملامینه هایگلاس می شناسیم و از آن استفاده می کنیم.

تولید کنندگان ام دی اف ملامینه هایگلاس

ضخامت انواع ام دی اف سفید

ضخامت انواع ام دی اف سفید ام دی اف یکی از مهمترین فراورده های چوبی است که به روش خشک تهیه می شود و در ابتدا به صورت ورقه های کاملاً خام است و در ادامه بر مبنای نیاز مشتریان بر روی آنها روکش های زیبایی کشیده می شود. یکی از انواع زیبا و بسیار پرطرفدار این محصولات ام دی اف سفید است که می توان از آن برای تهیه کابینت، تخت خواب و انواع لوازم دکوراسیون استفاده نمود و زیبایی و جذابیت فراوانی برای فضای داخلی خانه به وجود آورد.

و اما در این قسمت به ضخامت انواع ام دی اف سفید اشاره می کنیم:

  • ام دی اف خام 8 میل
  • ام دی اف 25 میل
  • ام دی اف 18 میل
  • ام دی اف 16 میل

گفتنی است تولید کنندگان محصولات چوبی بر مبنای لوازمی که قصد طراحی و ساخت آن را دارند، اقدام به تهیه یکی از این ورق ها با ضخامت خاص خود نموده و از آن برای تولید محصولات خویش استفاده می کنند؛ مسلماً چقدر میزان ضخامت این ورق ها بالاتر باشد توانایی تحمل فشار و ضربه را به خوبی دارا می باشند و در برابر انواع عوامل آسیب رسان مقاومت بالایی از خود نشان می دهند؛ طراحان این ورق ها را به گونه ای تولید کرده اند که در برابر رطوبت، فشار، حرارت و سایش مقاوم بوده و هیچ صدمه ای به ساختار آنها وارد نشود.

خرید عمده ام دی اف رنگی مات

خرید عمده ام دی اف رنگی مات این روزها خرید عمده انواع ام دی اف رنگی براق و مات در بازار کشورمان رونق فراوانی دارد و بسیاری از تولید کنندگان این ورق ها را جایگزین چوب نموده اند و از آن برای تولید انواع و اقسام محصولات استفاده می نمایند.
این ورق ها برای ساخت کابینت و دکوراسیون کاربرد فراوانی دارند و چون قیمت تمام شده آنها بسیار ارزان است و استفاده از آنها هیچ آسیبی برای محیط زیست به همراه نمی آورد، بنابراین بسیار مورد توجه تولید کنندگان قرار گرفته است.

شایان ذکر است که این ورق ها دارای استحکام و دوام بالایی بوده و می توان از آنها سالهای سال استفاده نمود، بدون اینکه رطوبت، حرارت و گذر زمان بر روی ساختار آنها تاثیری نمی گذارد و کیفیت و زیبایی خود را از دست نمی دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.