خریدار ام دی اف خام آرين سينا

ام دی اف خام آرين سينا یکی از شرکت هایی است که در حوزه ام دی اف کار می کند . ام دی اف هایی که در آشپزخانه ها استفاده می شود از ورق های گلاس ساخته می شوند که بیشتر آن ها ضد رطوبت و ضد آب می باشند . های گلاس همان ام دی اف است فقط تفاوتش در اینه که روی آن یک ورق پلکسی گلاس پوشاندند . پلاکسی گلاس ورقی است که ظاهری شفاف و شیشه مانند دارد . این ورق از شیشه سبک تر ولی بسیار مقاومت بالایی دارد و دارای تنوع های بسیار زیادی می باشد که در جهان عرضه می شود .خریدار ام دی اف خام  آرين سينا

بررسی کیفیت ام دی اف خام

بررسی کیفیت ام دی اف خام

کیفیت ام دی اف خام بستگی به چوبی دارد که از آن استفاده می کند . اگر بخواهیم یک قیاسی بین ام دی اف خام و چوب طبیعی کنیم می توان به نکاتی اشاره کرد مثلا ام دی اف یکنواخت تر از چوب طبیعی است و دارای سوراخ و شکاف نمی باشد . ام دی اف را روکش می کشند که مقاومت بالاتری پیدا کند و برای تشکیل شدنش از چوب خشک شده ام دی اف را می سازند . رایج ترین و مهم ترین روکش موجود برای ام دی اف روکش ملامینه است . این روکش ها تحت فشار و گرما با استفاده از چسب به هم دیگر می چسبانند و دارای زیبایی فارق العاده می باشند .  ام دی اف دقیقا شبیه به چوب می باشد ولی ضررهای چوب را ندارد . از ام دی اف در این زمانه برای ساخت کابینت آشپزخانه ها ، قفسه ها و کمد و… استفاده می کنند که شامل ام دی اف خام و رنگی و سفید می باشد . قبلا از چوب فقط به عنوان نئوپان و فیبر استفاده می کردند ولی به مرور و هر چی بیشتر زمانه به جلو می رفت به ویژگی ها و خواص خارق العاده ام دی اف بیشتر پی برده می شد .

نمایندگی فروش ام دی اف خام آرين سينا

نمایندگی فروش ام دی اف خام  آرين سينا

نمایندگی فروش ام دی اف درنقاط مختلف ایران وجود دارد . در کابینت های گلاس غالبا درون آن ها را با ام دی اف می سازند و همچنین روکش آن ملامینه سفید صابونی استفاده می کنند . تنها تفاوت روکش های ام دی اف و گلاس فقط سطح شفاف وشیشه ای آن ها می باشد . کابینت ها باعث زیبایی محیط آشپزخانه می شوند که خیلی هم کاربرد دارند و بسیاری از وسایل آشپزخانه را در آن قرار می دهند . کابینت های گلاس بیشتر برای دکور استفاده می شود . جنس این کابینت ها بسیار سبک است . آشپزخانه  برای بانوان ایرانی مثل خانه دوم آن ها می باشد چون بسیاری از وقت خود را آن جا سپری می کنند پس باید حتما آنجا راحت باشند و هم باید محیطی زیبا آنجا باشد که بتوانند ساعات زیادی در آنجا سپری کنند . کابینت های ملامین و کابینت گلاس و… از چند نوع کابینت مرسوم در این صنعت می باشد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.