خریدار ام دی اف خام گلستان

ام دی اف خام گلستان، در سراسر کشور به طور باور نکردنی در حال رونق گرفتن می باشد. علت رونق گرفتن آنها در خط تولید آنها می باشد. خط تولید این ام دی اف ها دارای گواهینامه متعددی می باشد. که تعداد خریداران آنها را زیاد خواهد کرد. پارامترهای مهم از نظر خریداران کیفیت و ضمانت پس از فروش ام دی اف ها می باشد که ام دی اف خام گلستان از این قاعده مستثنی نیست.

 

خریدار ام دی اف خام گلستان

ضخامت انواع ام دی اف خام

ضخامت انواع ام دی اف خام

این بار نوبت به بررسی ضخامت ام دی اف خام می رسد. بدانید که انواع ضخامت ام دی اف ها در صنعت چوب غوغا می کنند. ضخامت ارتباط مستقیم با نوع کاربرد ام دی اف ها دارد. اگر به دیکشنری های جهانی مربوط به ام دی اف ها مراجعه کنید، ضخامت را این طور تعریف کرده اند. 

قیمت ام دی اف ها با توجه به نوع ضخامت آنها سنجیده می شود، اگر ضخامت در طراحی مهم است به خاطر زمینه کاربردی ام دی اف ها می باشد. اگر نگاهی به پانل AGT ام دی اف ها بیاندازید، می بینید، ام دی اف های با کیفیت دارای ضخامت های بهتری می باشند. ضخامت های ام دی اف ها از 2 الی 16 میلیمتر متغیر است. 

اگر به کف کشوهای کمدهای خود دقت کنید، ام دی اف های ساده و نازکی را می بینید، بدانید که ام دی اف های نازک و ساده دارای ضخامتی در حدود 4 الی 6 میلیمتر می باشند، علتش هم استفاده و بکارگیری آنها در مکان فوق می باشد.

در مورد ام دی اف های هایگلاس ماجرا کمی متفاوت تر از ام دی اف های ساده و نازک است، چیزی که در هایگلاس ها شاخص است ضخامت 16 میلیمتری آنها می باشد، که آنها را مناسب مکان هایی که مقاومت بالایی دارند می کند.

اما به ام دی اف های پلی هایگلاس ها که می رسیم! شاید ندانید لایه میکرونی پلی استری چیست؟ ولی ضخامت آنها 17 میلیمتر می باشد که بهتر از هایگلاس ها می باشد. دلیل تولید آنها استفاده در کف نیمکت ها است.

کارخانه تولید ام دی اف خام گلستان

کارخانه تولید ام دی اف خام گلستان

در کارخانه تولید ام دی اف خام گلستان، از بهترین مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده می شود. خط تولید کارخانه ها مطابق استاندارد EN622-1 می باشد که با کلاس E2 ساخته شده است. استفاده از کاغذهای تزئینی برای روکش های ام دی اف ها و درصد استفاده از فرمالیدها در ساخت ام دی اف ها باعث تولید ام دی اف های با کیفیت و طول عمر بالاتر می شود.

همچنین برای تولید این ام دی اف ها از بهترین چوب ها و چسب ها استفاده می شود. در هر صورت آنها مواد خام جهت ساخت ام دی اف را از لحاظ مقاومت و فشار مورد بررسی قرار می دهند. نقطه قوت این کارخانه های ام دی اف در کیفیت و استانداردهای مختلفی چون ایزو 2008 و ایزو 2009 می باشد.

 

 

 

  

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.