خرید مستقیم ام دی اف ملامینه براق

استفاده از ام دی اف برای ساخت بسیاری از وسایل خانه مانند کابینت یا کمد و صندلی بسیار مرسوم است و انواع بسیار متفاوتی از این ام دی اف وجود دارند که می توانند از نظر کیفیت و حتی ظاهر با هم دارای فرق زیادی باشند و ام دی اف ملامینه براق یکی از بهترین های آنها است که امکان خرید مستقیم آن با نازلترین قیمت ممکن می باشد و خریداران می توانند بسیار راحت و با قیمت ارزانتر آن را تهیه کنند و به دست آورند.

خرید مستقیم ام دی اف ملامینه براق

دسته بندی ام دی اف سفید بر اساس ابعاد

دسته بندی ام دی اف سفید بر اساس ابعاد ام دی اف محصولی بسیار کاربردی است که می توان از آن در تهیه محصولات چوبی بسیار مختلفی استفاده کرد منتها ابعاد و اندازه های این ورق ها باید به گونه ای باشد که بتوان با کمترین ضایعات محصول مورد نظر را از آن تولید کرد و لازمه این امر داشتن حداقل پرتی در ام دی اف است که در نتیجه ابعاد مناسب ام دی اف به دست می آید.

انواع مختلف ام دی اف سفید به غیر از این که می توانند از نظر ضخامت دسته بندی شوند و مثلا یه ورق ام دی اف 16 میل و 8 میل تقسیم بندی گردند از نظر ابعاد نیز می توانند دسته بندی شوند که البته در این مورد خاص هر شرکت و برند ابهاد خاص خود را تولید می کنند که لزوما با ابعاد دیگر برند ها یکی نیست و می تواند کاملا متفاوت باشد.

ابعد این محصول از نظر طول می تواند از 240 سانتی متر شروع شود و به بیشتر از 400 سانتی متر برسد همچنین عرض این ورق می تواند از 120 سانتی متر شروع شود و به 200 سانتی متر هم خواهد رسید و در این بین دهها سایز مختلف می تواند وجود داشته باشد.

تولید کننده ام دی اف ملامینه سفید

تولید کننده ام دی اف ملامینه سفید یکی از بهترین انواع ام دی اف که برای ساخت کابینت یا محصولات مشابه مورد استفاده قرار می گیرد نوع ملامینه سفید است که رنگ خاص آن امتیاز بسیار مهمی برای این محصول است و بهترین آن که دارای مغز باکیفیت نیز می باشد توسط تولید کننده آن با قیمت مناسب ارائه می شود.

این تولید کننده به جای انواع ام دی اف رنگی فقط نوع سفید آن را تولید می کند که دارای روکش ملامینه است و ظاهری بسیار جذاب دارد و چون محصولات را مستقیم ارائه می کند دارای قیمت تمام شده بسیار عالی است و خریداران که عمدتا کارگاه های تولید محصولات چوبی آشپزخانه مانند کابینت هستند می توانند از طریق این تولید کننده به بهترین آن دسترسی داشته باشند.

تولید کننده بهترین های این محصول را می تواند به مشتریان خود ارائه کند و ابعاد مختلف این محصول را در اختیار دارد که بنا به درخواست مشتریان هر یک از آنها را به صورت عمده تامین می کند و و به دست آنها می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.