خوردن میوه خشک سپهرا باعث ایجاد توهم در کودکان خواهد شد

برخی او را ستایش می کنند و برخی دیگر او را محکوم می کنند. میوه خشک ماندگاری طولانی دارد و حاوی مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی در وعده های کوچک است.

در عین حال یک بمب کالری و اغلب قندی است. علم در مورد این موضوع چه می گوید؟

کسانی که دوست دارند به پیاده روی طولانی، دوچرخه سواری یا روی آب بروند، مطمئناً متوجه خواهند شد که یک کیسه میوه خشک سپهرا بیش از یک بار جان آنها را از گرسنگی نجات داده است.

این واقعا “انرژی برای سفر” است. ما میوه خشک را میوه ای می دانیم که میزان آب آن به 15 تا 20 درصد کاهش یافته است.

یا از طریق خشک کردن طبیعی در آفتاب، پخت در کوره های مخصوص و یا با کمک هوای گرم در خشک کن ها تولید می شود. شاید یکی از اینها را در خانه داشته باشید، زیرا می توان از آن برای خشک کردن قارچ نیز استفاده کرد.

میوه
میوه های خشک چندین مزیت دارد که مهمترین آنها این است که ماندگاری آن بسیار بیشتر از میوه های تازه است. در عین حال، هنگام خشک کردن میوه، اکثریت قریب به اتفاق مواد مفید  ویتامین های A و B و مواد معدنی مختلف را حفظ می کند.

تنها ویتامینی که با خشک شدن مقدار آن کاهش می یابد، سکو است. میوه خشک حاوی این مواد در غلظت متراکم است. در عین حال، میوه خشک سرشار از فیبر و حتی آنتی اکسیدان های ضروری است.

همانطور که نویسندگان مقاله میوه های خشک: آنتی اکسیدان های عالی in vitro و in vivo که در سال 2005 در یک ژورنال حرفه ای منتشر شده توسط غیر انتفاعی منتشر شده است، بیان شده است.

سازمان کالج تغذیه آمریکا بنابراین، می تواند مانند میوه های تازه به تقویت ایمنی کمک کند. اما معایب خود را نیز دارد.

اگر مشکل یبوست دارید، آلو خشک را امتحان کنید که یک ملین طبیعی عالی است، هم به دلیل محتوای فیبر بالا و هم سوربیتول، یک قند الکلی. فقط یک یا دو میوه شیرین بیان و تعجب خواهید کرد که چقدر سریع برای تسکین خود می دوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.