سرامیک زاگرس از آتش سوزی جلوگیری می کند

مواد سرامیکی دیواری بسیار متنوع هستند علاوه بر آجرهای سرامیکی سنتی (که معمولی نیز نامیده می شود)، مواد سرامیکی موثر نیز وجود دارد آجرها، اسلب ها و بلوک های سبک، متخلخل و توخالی، و همچنین پانل های آجری آماده و بلوک های بزرگ.

آجر و سنگ های سرامیک زاگرس از خاک رس های همجوشی با یا بدون مواد افزودنی ساخته می شوند و برای چیدمان دیوارهای خارجی و داخلی و سایر عناصر ساختمان ها و سازه ها و همچنین برای ساخت پانل ها و بلوک های دیواری استفاده می شوند که برای افزایش صنعتی شدن استفاده می شود. ساخت و ساز.

آجرهای سرامیک زاگرس به دلیل استحکام و جذابیت بصری در ساختمان سازی و بنایی ساختمان های خانگی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

آجرها را می توان با استفاده از فناوری های سازگار با محیط زیست ساخت، سازه هایی با اشکال و اندازه های مختلف را می توان به راحتی بر اساس آنها مونتاژ کرد، آنها نمی سوزند، ذوب می شوند، تغییر شکل نمی دهند، پوسیده نمی شوند، زنگ نمی زنند یا توسط حشرات آسیب نمی بینند.

سرامیک

خانه‌های آجری بهتر از خانه‌هایی که از چوب و وینیل یا الیاف سیمان ساخته شده‌اند، در برابر حوادث آب و هوایی مانند رعد و برق، طوفان و رطوبت بالا محافظت می‌شوند.

پانل ها و بلوک های آجری در موقعیت افقی با استفاده از یک قالب فلزی مخصوص تولید می شوند که استحکام خوب ساختار نهایی و ظاهر دلپذیر را تضمین می کند.

استفاده از محصولات سرامیکی دیواری موثر باعث می شود تا ضمن کاهش ضخامت دیوار، سطح بالایی از عایق حرارتی و صوتی ارائه شود، هزینه های حمل و نقل به دلیل وزن ظاهری کم محصولات نهایی به میزان قابل توجهی کاهش یابد و بار بر روی فونداسیون ساختمان به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

استفاده فعال از محصولات روکش سرامیکی برای دکوراسیون ساختمان نه تنها ظاهری جذاب، بلکه محافظت موثری در برابر آلودگی، مواد تهاجمی مختلف و عوامل منفی محیطی (برف، باران، اشعه ماوراء بنفش و غیره) ایجاد می کند.

در داخل ساختمان، از کاشی های سرامیکی برای پوشش کف، دیوارها، میز آشپزخانه و دیوارها (به عنوان مثال سبک توسکانی) و شومینه استفاده می شود.

کاشی یک مصالح ساختمانی بسیار بادوام و بهداشتی است که ظاهر زیبایی به هر سطحی می بخشد. در طراحی داخلی نیز از کاشی برای شکل دادن به موزاییک و نقاشی دیواری به عنوان نوعی هنر و دکوراسیون استفاده می شود.

در فضای باز، کاشی و سرامیک عمدتاً برای سنگفرش تراس ها، پاسیوها، پله ها، ایوان ها، راهروها و کنار استخرها استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.