سفارش انواع ام دی اف خام عمده

انواع ام دی اف خام عمده یکی دیگر از انواع ام دی اف می باشند که به صورت خام و عمده فروشی تولید و توزیع می شوند و شما می توانید این ام دی اف ها را به صورت عمده سفارش دهید و مستقیم خریداری کنید و به دلیل کیفیتی که دارند بسیار مشتریان زیادی دارند.

سفارش انواع ام دی اف خام عمده

مشخصات فنی ام دی اف خام عمده

مشخصات فنی ام دی اف خام عمده ام دی اف خام در مقایسه با چوب های طبیعی تولیداتی یک دست دارند و دارای گره و رگه های شکافی نمی باشد یعنی زبری و تو رفتگی در آنها وجود ندارد.

ام دی اف خام نوعی فرآورده چوبی می باشد که از روش خشک کردن چوب ها تولید شده و پس از آن با روکش های گوناگونی بر روی آن زیبایی برای آن ایجاد می کنند. برای افزایش دوام و ماندگاری ام دی اف را رو کش دار های براق و پلاستیکی و غیره می کنند.

که این روکش های گوناگون از رایج ترین روکش ها و برای ام دی اف به کار می روند روکش های های براق در واقع برچسب های طرح داری هستند که طی فرآیند فشار بسیار زیاد و حرارت با استفاده از چسب های مخصوص بر روی ام دی اف می چسبند و از زیبایی بالایی برخوردار هستند.ام دی اف خام بسیار همانند چوب می باشد اما زبری چوب را ندارد به همین دلیل از ام دی اف تنها به جای ورق های فشرده شده چوبی مانند نئوپان و فیبر سخت استفاده می شد.

سطح ام دی اف بسیار صاف بوده و از تراکم بالایی برخوردار می باشد به همین دلیل کیفیت آن را بیشتر تضمین می کند این یکی دیگر از مزیت های ام دی اف به ویژه ام دی اف خام است که استفاده از آن را رونق بخشیده است و روز به روز افزایش می دهد.

قیمت خرید ام دی اف خام عمده

قیمت خرید ام دی اف خام عمده قیمت ام دی اف خام با توجه به جنسیت و برند متفاوتی که دارند و تولیدات و مواد اولیه ای که دارند می توانید قیمت بروزی را مشاهده نمایید و با توجه به شرایط خود آنها را سفارش دهید و خرید ام دی اف عمده بیشتر برای موارد و کارهایی شبیه نجاری و ام دی اف سازی انجام می شود به همین دلیل می توانید نیز به صورت عمده خرید کنید.

شما به راحتی می توانید با مراجعه به سایت ها و خدمات پس از فروشی که ما در اختیارتان قرار می دهیم این نمونه از ام دی اف ها را در انواع و طرح های گوناگون مشاهده نمایید و اطلاعات لازم را جهت آگهی و سهولت انتخاب برای خرید از مشاوران ما دریافت کنید و به صورت غیر حضور در ابعاد و اندازه هایی که لازم دارید آنها را سفارش و خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.