سیب سبز فرانسه یکی از پرمصرف ترین میوه در سراسر جهان است

سیب سبز فرانسه یکی از پرمصرف ترین انواع میوه ها در سراسر جهان است و می توان آن را از درختان سیبی که منشا آن آسیای مرکزی است، اما در حال حاضر در سراسر جهان رشد می کند و سیب سرشار از آنتی اکسیدان ها، فلاونوئیدها، فیبر و ویتامین C علاوه بر این که در نظر گرفته می شود میوه ای کم کالری است و همچنین طعم لذیذی دارد و سیب را می توان به صورت تازه مصرف کرد یا در بسیاری از دستور پخت ها یا آب میوه ها و نوشیدنی ها استفاده کرد و انواع مختلفی دارد. سیب، که در رنگ و اندازه متفاوت است.

مزایای سیب گروهی از مطالعات نشان داده اند که سیب ممکن است یکی از سالم ترین غذاها برای انسان باشد که به رژیم غذایی اضافه شود و از جمله این فواید به موارد زیر اشاره می کنیم: کمک به کاهش وزن: از آنجایی که سیب سرشار از فیبر و آب است، بنابراین خوردن آنها احساس سیری را افزایش می دهد و همچنین حاوی ترکیبات طبیعی است که به کاهش وزن کمک می کند.

سیب

در یک مطالعه، مشخص شد شرکت کنندگانی که قبل از خوردن سیب، سیب می خوردند.

احساس سیری بیشتری نسبت به سایرین داشتند، افرادی که آن را نخوردند، علاوه بر افرادی که قبل از غذا سیب می‌خوردند، در مقایسه با افرادی که سیب را نمی‌خوردند، ۲۰۰ کالری کمتر دریافت کردند و در مطالعه دیگری که شامل ۵۰ زن دارای اضافه وزن بود.

و ۱۰ هفته طول کشید، مشخص شد زنانی که سیب می‌خوردند تقریباً یک کیلوگرم از وزن خود را از دست دادند و در مقایسه با زنانی که سیب نمی‌خوردند، کالری کمتری مصرف کردند.

کودکان: زمانی که سیب برای مدت کوتاهی به صورت خوراکی مصرف شود، برای کودکان بی خطر است.

زنان باردار و شیرده: سیب زمانی برای زنان باردار و شیرده ایمن تلقی می شود که به مقدار موجود در غذا خورده شود و باید توجه داشت که اطلاعات کافی در مورد ایمن بودن مصرف آن در مقادیر دارویی یا دارویی وجود ندارد.

نه در این دوره دیابتی ها: سیب می تواند; به خصوص آب سیب می تواند منجر به افزایش قند خون شود، بنابراین توصیه می شود در صورت مصرف سیب یا فرآورده های آن، سطح قند خون را در افراد دیابتی کنترل کنید.

افراد مستعد آلرژی: خوردن سیب ممکن است در افرادی که به گرده غان حساسیت دارند یا به گیاهان Rosaceae مانند: زردآلو، بادام، گلابی، هلو، هلو و توت فرنگی حساسیت دارند، ایجاد حساسیت کند، بنابراین فرد مبتلا به این نوع آلرژی ها باید قبل از خوردن سیب با پزشک خود مشورت کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.