عرضه مستقیم ام دی اف خام زیر پالتی

نام ام دی اف خام زیر پالتی را به احتمال زیاد همه ما شنیده‌ایم و می‌دانیم نوعی ورقه ساخته شده از ترکیبات چوبی است که در وسایلی مانند سرویس خواب و کابینت و کمد و… به کار می‌رودام‌دی‌اف‌ها از ضایعات دور ریختنی چوب‌ها به وجود می‌آیند و به همین دلیل دارای تنوع طرح و رنگ‌های زیادی هستند و همین مساله باعث می‌شود تا این جنس از کابینت‌ها طرفداران زیادی داشته باشد.البته باید گفت که ‌ام‌دی‌اف‌ها توانایی بالایی در هماهنگی با دیگر عناصر و قسمت‌های دکوراسیون خانه دارند و این به نوعی نقطه قوت‌شان محسوب می‌شود. ام‌دی‌اف در برابر حرارت فوق‌العاده مقاوم و عایقی مناسب در برابر صدا است.

عرضه مستقیم ام دی اف خام زیر پالتی

مشخصات فنی ام دی اف خام زیر پالتی

مشخصات فنی ام دی اف خام زیر پالتی

این ترکیب در برابر رطوبت هوا مقاوم است و آسیب زیادی نمی‌بیند و به همین علت کاربرد آن در محیط آشپزخانه که هنگام آشپزی رطوبتش بالا می‌رود، منطقی و مناسب به نظر می‌رسد.علاوه بر ساخت کابینت، از این ترکیب در ساخت مبلمان، میز و صندلی، دکور و کف‌سازی اتاق‌ها نیز استفاده می‌شود.

ام‌دی‌اف در برابر حرارت فوق‌العاده مقاوم و عایقی مناسب در برابر صدا استورق ام دی اف خام واناچای یکی از بهترین مواد اولیه موجود در بازار های بین المللی برای کارخانه های تولید فینیش های مختلف ام دی اف مانند هایگلاس، ملامینه، برجسته و فوق برجسته به شمار می رود که در ابعاد و ضخامت های مختلف این ورق خام تایلندی تولید و در حجم های مختلف به صورت تریلی و کانتینری به فروش می رسد

این محصولات برای هر یک از گروه های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد که مصرف کنندگان می توانند بر اساس نیاز خود ورق خام تایلندی را تهیه و استفاده نمایند. البته برای تولید هر یک از محصولات فوق نیاز به ورق ها و ام دی اف هایی است که در ابعاد و ضخامت های متفاوت ساخته شده اند حجم خرید مصرف کنندگان نیز متفاوت است که بیشترین حجم خرید و سفارش از جانب کارخانه داران می باشد که سفارشاتی در حجم تریلی دارند و این مجموعه توانایی تامین محصولات این گروه از مصرف کنندگان در کمترین زمان با بهترین قیمت ممکن می باشد.

قیمت فروش ام دی اف خام زیر پالتی

قیمت فروش ام دی اف خام زیر پالتی

قیمت وفروش ام دی اف زیر پالتی ایرانی در مقایسه با ورق خام واناچای بسیار ارزان تر است اما به دلیل دوام و استحکام بالا و همچنین فشردگی و تراکم بالای محصولات این شرکت بسیاری از تولیدکننده ها و کارخانه داران و مصرف کنندگان ترجیح به خرید ام دی اف خام گرفته و آن را به عنوان مواد اولیه استفاده می کنند. قیمت ام دی اف خام بر اساس کیفیت می باشد در این سایت می توانید این محصول را تهیه کنیم و با کیفیت مناسب استفاده کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.