فروشنده ام دی اف خام 16 ميل

امروزه استفاده از فرآورده های چوبی بسیار در طراحی های داخلی منازل و همچنین در ساخت وسایل مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.ام دی اف خام 16 ميل درواقع نوعی فرآورده چوبی است که دارای مزیت های بیشماری نسبت به سایر فرآورده های چوبی و حتی خود چوب است.

فروشنده ام دی اف خام 16 ميل

مقاومت ام دی اف خام 16 ميل

مقاومت ام دی اف خام 16 ميل

ام دی اف خام ۱۶میل همانگونه که گفته شد از فرآورده های چوبی محسوب می شود و به مراتب از چوب بهتر است زیرا سطحی صاف و یک دست داشته و بافت آن هم فاقد ترک و گره می باشد این فشرده و یک دست بودن موجب افزایش مقاومت ام دی اف خام ۱۶ میل شده است ، منظور از خام بودن ام دی اف یعنی از هیچ روکشی بر روی آن استفاده نشده و هیچ عملی روی آن انجام نشده است.

با توجه به ضخامت ۱۶میل این محصول در ساخت قفسه ها و کابینت و هم چنین دکوراسیون داخلی منازل قابلیت استفاده داشته ولی ورقه های چوبی و نئوپان هم ضخامت ام دی اف ، این مقاومت را نداشته، به دلیل ویژگی های خاص این ورق ام دی اف موجب شده چون هنوز خام است و روی سطح آن روکش کشیده نشده با سنباده بتوان سطح آن را صاف نمود و با توجه به یکنواخت بودن بافت این ورقه به راحتی برشکاری و پرداخته می شود ، در حالیکه ورقه ۱۶میل چوب به دلیل گره و شکاف در بافت آن از مقاومت پایینی برخوداربوده و به راحتی نمی توان روی آن سنباده کشید.

به هم پیوسته بودن و یک دست بودن درواقع موجب افزایش مقاومت ام دی اف شده است.اگر از روکش بر روی این ورقه های خام استفاده شود زیبایی و کاربری این کالا بالاتر رفته و جلوه ی بیشتری پیدا می کند.

مقاومت ام دی اف 16 ميل موجب کاربرد وسیع آن  در صنایع و تولیدی ها شده است.

مرکز پخش ام دی اف خام 16 ميل

مرکز پخش ام دی اف خام 16 ميل

مرکز پخش ام دی اف در واقع کارگاه ها و مراکز تولید ام دی اف خام هستند که پس از تولید این محصول اقدام به احداث نمایندگی فروش در نقاط مختلف ایران کرده و محصولات خود را در این نمایندگی ها با قیمتی مناسب و با بالاترین کیفیت به فروش می رسانند.

همچنین کارخانه های تولید این کالا دارای وب سایت فروش نیز می باشند که در این وب سایت ها تمام محصولات در معرض نمایش قرار گرفته و به فروش می رسند و قابلیت ارسال این محصولات به تعدادسفارش شده به سراسر ایران وجود دارد. علاوه بر موارد ذکر شده مدیر فروش این مجموعه ها اقدام به ثبت سفارش از طریق تماس های تلفنی کرده و از طریق باربری محصول را به اقصی نقاط ایران ارسال می کنند، البته هزینه حمل و نقل هم بر روی قیمت تمام شده کالا در نظر گرفته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.