فروشگاه بزرگ ام دی اف خام پویا

ام دی اف خام پویا در فروشگاه‌های بزرگ معتبر به صورت عمده به فروش می‌رود. این تخته‌ها به لطف صاف و سبکی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند که در این مطلب به آن اشاره می‌کنیم. این محصول در موارد تزئینی داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند زیبایی و ظرافت را به ارمغان آورند.

فروشگاه بزرگ ام دی اف خام پویا

mdf خام پویا در کجا کاربرد دارد؟

mdf خام پویا در کجا کاربرد دارد؟ MDF مخفف تخته فیبر با دانسیته متوسط، از تخته فیبر تراکم متوسط ​​ساخته شده است که به انگلیسی به آن DM نیز می گویند. این نوع تخته ها از الیاف چوب (تقریباً 85٪) و رزین های مصنوعی فشرده ساخته می‌شوند که تراکم بیشتری نسبت به تخته های نئوپان یا تخته سه لا دارند.

این چوب را معمولاً چوب MDF یا چوب فشرده می نامند، اما چوب نیست، زیرا ما دقیقاً درباره چوب صحبت نمی‌کنیم، زیرا چوب از طبیعت به دست می آید و در اینجا ما در مورد محصولی که از آن به دست می‌آید صحبت می گ‌کنیم.

در طی فرایند تولید، می‌توان مواد شیمیایی خاصی را به منظور افزودن خصوصیات اضافی به mdf، مانند دفع آب یا جلوگیری از پیدایش قارچ اضافه کرد.

رنگ یکنواختی دارد و بر خلاف چوب فاقد دانه است که تا حدی کار با این نوع تخته ها را آسان می‌کند.

یکی از ویژگی های اساسی mdf چگالی آن است. وقتی صحبت از تراکم متوسط ​​است، این مقدار بین 500 تا 800 کیلوگرم در متر مکعب است ، بالاتر از این صحبت از تراکم بالا و کمتر از این مقدار، تراکم کم است.

بسته به تراکم، از نئوپان برای انواع پروژه های مختلف ساخت داخل و تزئینات داخلی استفاده می‌شود. نئوپان با بیشترین چگالی برای مواردی زیر مورد استفاده قرار می‌گیرند:

  • میز کار آشپزخانه (روکش شده با ملامین)
  • ساختارهای اساسی کابینت آشپزخانه
  • کف و عایق کف / زیرانداز
  • مبلمان فلت پک (که معمولاً با روکش پوشانده می‌شوند)
  • عایق بندی ساختمان
  • برای ساخت مبلمان

نئوپان نرم و با چگالی کم نیز اغلب برای موارد زیر استفاده می‌شود:

  • عناصر داخلی مبلمان (مانند ته کشو، پشت کمد و تزئینات و قالب گیری در اطراف پنجره ها و درها)
  • کاهش صدا و جذب صدا (به عنوان مثال جلوگیری از صدای بلندگوها و استفاده در دیوارها و کف‌های محل اجرای موسیقی)
  • بسته بندی

ام دی اف خام پویا ارزان

ام دی اف خام پویا ارزان چوب MDF یک ماده ایده آل برای ساخت مبلمان است، زیرا کار با آن بسیار ساده است. برش آن آسان است، اتومات و ماشینی تولید می‌شود و تکه تکه تولید نمی‌شود. علاوه بر این، استفاده از میخ یا پیچ ممکن است لازم نباشد. زیرا چسب‌های چوب عملکرد بسیار خوبی بر روی این چوب دارند.

از آنجا که این یک سطح ایده آل برای طرح زنی و نقاشی است، توصیه می‌شود از آن برای قطعات بزرگ و صاف استفاده شود. به عنوان مثال برای پوشاندن دیوارها، جایی که ویژگی های اضافی مانند عایق حرارتی و صوتی خوب را نیز ارائه می‌دهد.

همچنین برای ساخت انواع مبلمان، درب آشپزخانه و همچنین درب های عبوری، پشتیبانی از کف لمینت و غیره به طور گسترده استفاده می‌شود. MDF خام پویا را می‌توان از تولیدی MDF پویا به صورت مستقیم خریداری نمود خرید مستقیم مزایای مختلفی دارد از جمله هزینه کمتر، تضمین کیفیت و کیفیت اصلی. شما نیز می‌توانید انواع ام دی اف را با قیمت‌های منصفانه از طریق این سایت خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.