فروش بی واسطه ام دی اف خام سوماترا

یکی از بزرگترین شرکت های تولید ام دی اف خام شرکت ام دی اف خام سوماترا می باشد. این ام دی اف در کشور اندونزی تولید می شود اما در کشور ما نیز تولید آن انجام می شود. اما ام دی اف سوماترا اندونزی مرغوبیت بالاتری دارد. 

این نوع ام دی اف از با کیفیت ترین ام دی اف ها می باشد که ما از آن ها در ساخت صنایع چوبی بهره می بریم. 

فروش بی واسطه ام دی اف خام سوماترا

ویژگی های ام دی اف خام سوماترا

ویژگی های ام دی اف خام سوماترا

روش تولید ام دی اف سوماترا به این صورت است که ابتدا چوب خشک تولید می شود و سپس بر روی آن روکشی می کشند که این روکش می توانند در طرح ها و رنگ های مختلفی باشد. ویژگی ام دی اف سوماترا بسیار زیاد است که ما چند نمونه از آن ها را نام خواهیم برد. این ام دی اف خاص در برابر آتش و رطوبت بسیار مقاوم می باشد به همین دلیل در کفپوش خانه ها به دلیل فیبر کم آن از این ام دی اف استفاده می کنند. 

سطح این محصول بسیار صاف و یکدست می باشد به همین دلیل می توان انواع روکش ها را بر روی آن ها استفاده کرد. هم چنین سطح آن ها به راحتی قابل سمباده زنی و تراشکاری و… می باشد و جالب است بدانید که لبه های لین ام دی اف بسیار صاف و یکدست می باشد که می توان شکل های مختلفی به لبه های آن داد. 

ام دی اف سوماترا خاصیت فیزیکی و شیمیایی بسیاری دارد که می توان از آن ها بهره برد. 

با توجه به ویژگی های بسیار خوبی که این محصول دارد معمولا از این محصول برای دکوراسیون داخلی و طراحی منزل استفاده می کنند که با توجه به شکل های مختلفی که می توان به این چوب داد  بسیار پرطرفدار است. 

ارائه کننده ام دی اف خام سوماترا

ارائه کننده ام دی اف خام سوماترا

با توجه به خصوصیات خوبی که این ام دی اف دارد تقاضا برای این محصول بسیار زیاد است به همین دلیل ارائه کننده ام دی اف سوماترا در سطح کشور بسیار زیاد می باشد و نیاز توزیع کنندگان مختلف را تامین می کنند.

اگر شما قصد خرید این محصول را دارید می توانید به دو روش حضوری و اینترنتی این محصول را خریداری کنید اما توجه داشته باشید که قیمت این محصول بشتگی به روش خرید شما دارد و با یکدیگر متفاوت است. 

قیمت این ورق ها با توجه به ضخامت ام دی اف، نوع خرید و فروش، کشور سازنده، نرخ ارز و … متفاوت می باشد. توجه داشته باشسد که خرید اینترنتی خریدی بدون واسطه می باشد که امروزه بسیار مورد علاقه مردم می باشد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.