قهوه گانودرما کودک مبتلا به آسم را درمان کرد

اعتقاد بر این بود که قارچ ریشی که با نام علمی گانودرما لوسیدوم نیز شناخته می‌شود، با سابقه طولانی و تاریخی استفاده دارویی در طب سنتی آسیا، طول عمر و سلامتی را افزایش می‌دهد.

فواید قهوه گانودرما از مواد مغذی و ترکیبات زیست فعال قارچ گانودرما لوسیدوم ناشی می شود. وقتی ریشی خشک و پودر یا استخراج شود، طیف وسیعی از مزایای سلامتی را به همراه دارد.

این گونه که در طبیعت نسبتاً کمیاب است، نام مستعار “قارچ جاودانگی” زمانی برای خانواده سلطنتی نگهداری می شد. در حال حاضر، ریشی به طور معمول کشت می شود و آن را در سراسر جهان در محصولات مختلف در دسترس قرار می دهد.

یکی از در دسترس ترین ها قهوه ریشی (گانودرما) است – راهی مناسب برای افزودن فواید این ابر غذای سالم به روال روزانه خود. با ترکیب فواید سلامتی ریشی با نوشیدنی‌ای که بسیاری از مردم برای شروع روز می‌نوشند، می‌توانید به راحتی این عادت را در برنامه خود قرار دهید.

قهوه گانودرما

اگرچه ده‌ها هزار گونه قارچ وجود دارد، اما تنها تعداد معدودی از آن‌ها در میان ابرغذایی‌ها به‌عنوان قارچ‌های کاربردی شناخته می‌شوند. این گونه ها مزایایی دارند که فراتر از تغذیه ساده است.

به طور کلی، قارچ های کاربردی ارائه می دهند:

قارچ های سوپرفود علاوه بر غنی بودن از ویتامین ها و مواد معدنی که از عملکرد ایمنی حمایت می کنند، دارای پلی ساکاریدهای بتا گلوکان هستند.

هنگامی که مصرف می شود، این قندهای پیچیده از تعدیل ایمنی پشتیبانی می کنند و پاسخ ایمنی بدن را در هنگام به چالش کشیدن پاتوژن ها افزایش می دهند، اما در صورت لزوم به کاهش پاسخ بیش فعال کمک می کنند.

بدن انسان بتا گلوکان نمی سازد، بنابراین مصرف منظم و روزانه، حمایت مطلوب ایمنی را تضمین می کند.

دانشمندان بیشتر و بیشتر در مورد اهمیت سلامت روده برای سلامت کلی می آموزند، اما یک روده سالم نیاز به نسبت مناسب باکتری های مفید به بیماری زا دارد.

فیبر پری بیوتیک موجود در قارچ های کاربردی با تغذیه باکتری های خوب و ارتقای تنوع گونه ها به حفظ این تعادل کمک می کند. فلور روده سالم از سیستم ایمنی حمایت می‌کند و در عین حال از عملکردهای فیزیولوژیکی و سیستم‌های بدن نیز بهره می‌برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.