قیمت ام دی اف سفید صابونی

ام دی اف یا MDF را همه می شناسیم و دیده ایم. که در خانه ها، اداره ها و مکان های دیگر به کار برده می شود. ام دی اف سفید صابونی از ترکیبات چوبی ساخته شده است. این صنعت جدید چوبی در کابینت سازی، سرویس خواب، مبلمان و کمد استفاده می شود. در واقع از تراکم فیبر چوبی ساخته شده. فیبرهای چوبی شامل تکه های ریز چوب نرم و چوب سخت.این مواد با رزین و موم مخلوط شده و در گرما به یکدیگر پرس می شوند تا یک تخته ی فیبر به دست آید، که به آن ام دی اف می گویند. 

قیمت ام دی اف سفید صابونی

ویژگی ام دی اف سفید صابونی

ویژگی ام دی اف سفید صابونی در اینجا قصد داریم تا تعدادی از ویژگی های ام دی اف سفید صابونی را برای شما بازگو کنیم. در واقع چون قیمت ام دی اف از چوب کمتر است و قیمت نسبتا پایینی دارد می تواند یک انتخاب اقتصادی باشد. قبلا گفتیم که ام دی اف از خرده چوب های تهیه می شود، در اینجا اضافه می کنیم که این خرده چوب ها بازیافتی هستند و در ساخت ام دی اف به محیط زیست می کنند.

Mdf صابونی قابلیت این را دارد که در سطح آن از روکش های مختلف در طح و رنگ دلخواه استفاده شود تا پاسخ گوی هر سلیقه ای باشد.mdf صابونی را می توان به عنوان یک رنگ پرطرفدار نام برد. اکثرا دوست دارند طرح و یا هر وسیله ی تزیینی دلخواهی که دارند روی کمد بزنند، ام دی اف به خاطر سطح صافی که دارد امکان چسباندن از چیزی را به شما می دهد.به دلیل استفاده از مواد شیمیایی در ام دی اف تقریبا می توان مطمئن بود که دچار آفت و موریانه نمی شود.

صادرات ام دی اف سفید صابونی

صادرات ام دی اف سفید صابونی بیشتر مواد ساخت ام دی اف به صورت وارداتی است که به همین دلیل قیمت ام دی اف صابونی و دیگر طرح ها نسبتاً بالاست. در بازار ام دی اف ایران این ورقه ها بیشتر از ترکیه و اتریش موجود است. امروزه کاربرد فراوان ام دی اف در ساخت و سازها مشاهده می شود.

در اصفهان، تهران، جنوب هم در حال کار و تولید ام دی اف هستند. ام دی اف خام هم در کشور تولید شده و هم از کشورهایی مانند تایلند، مالزی و چین وارد می شود. ام دی اف خام بسیار شبیه به چوب بوده و سطح یکنواختی دارد و دارای گره یا شکاف نیست. این نوع ام دی اف به روش خشک تولید و سپس روکش دار می شود. قیمت ام دی اف سفید صابونی با توجه به ضخامت که چند میلی متر است ،قد و پهنا و جنس خارجی یا ایران متفاوت است.

 اما به تازگی طبق بخشنامه ای، صادرات ام دی اف، نئوپان ام دی اف خام، کاغذ و مقطوعات چوبی ممنون شده است. چون تولیدات چوبی در کشور زیاد نیست و بهتر است قدرت تولید انواع صنایع چوبی را در کشور خود تقویت کرده و بعد از رفع نیاز داخل و رسیدن به تکنولوژی و به روزرسانی اقدام به صادرات انجام شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.