قیمت فروش ام دی اف خام نقطه

MDF در واقع یک محصول تخته ای است که ویژگی های برتر تخته و نئوپان را ترکیب می کند. خصوصیات فیزیکی و مکانیکی آن امکان استفاده از آن به عنوان جایگزین چوب را فراهم می کند. ام دی اف خام نقطه یکی از خاص ترین نمونه های ام دی اف است که اگر قصد خرید آن را دارید با ما همراه باشید. 

قیمت فروش ام دی اف خام نقطه

رنگ های ام دی اف نقطه کدام است؟

رنگ های ام دی اف نقطه کدام است؟ MDF محصولی است که با فشار دادن الیاف چوب یا سایر مواد خام لیگنوسلولزیک تحت دما و فشار پس از خشک شدن تا درجه خاصی از رطوبت با افزودن چسب مصنوعی بدست می آید. توزیع یکنواخت الیاف در هر نقطه از ام دی اف نقطه و متراکم بودن آن امکان پردازش هر دو طرف ورق و همچنین لبه های ماشینکاری بدون شکاف با دستگاه یا عدم وجود شکاف بین ذرات مواد را فراهم می کند. از ام دی اف نقطه می توان برای تولید مواردی مانند  پانل درب، لبه های کشو استفاده کرد. MDF با یک سطح بسیار صاف و همگن پایه بسیار خوبی برای لکه گیری، فویل تزئینی، روکش چوب است. نرمی، کارایی دستگاه و استحکام MDF امکان استفاده از آن را به عنوان جایگزین چوب جامد در کاربردهایی مانند کناره های کشو، قاب آینه و تزئینات فراهم می کند.

ام دی اف نقطه چگونه تولید می شود؟

برای تولید ام دی اف نقطه، تراشه های ساخته شده از چوب های سخت و نرم بخار داده می شوند و با عبور از دفیبریلاتور به الیاف چوب تبدیل می شوند. این الیاف خشک شده و مواد چسباننده مانند چسب، پارافین و سخت کننده به آن افزوده می شود. الیاف مخلوط مواد چسباننده سنگ فرش می شوند. در طی فرآیند پس از فشار دادن، لایه های الیاف به ضخامت تقریباً نیمی فشرده می شوند، لبه ها تراشیده می شوند، صاف می شوند و ابعاد آن ها اندازه گیری می شود.

در مرحله فشار دادن گرم بعدی، الیاف و مواد اتصال دهنده با فشار بالا و دمای بالا کاملاً جوش داده می شوند و به صورت ورقهایی با ضخامت دلخواه در می آیند. مرحله نهایی تولید، خنک سازی داغ تخته گچ و سنگ زنی برای دادن سطح کامل است. تخته الیاف با کیفیت بالا آماده استفاده در انواع تولیدات می باشد.

با توجه به استفاده از MDF نقطه می توان آن را به موارد زیر طبقه بندی کرد: MDF نازک (1.8-3 میلی متر ضخامت) ، MDF ضخیم ، مقاوم در برابر رطوبت ، فضای باز ، MDF مقاوم در برابر آتش و MDF مورد استفاده در ساخت مبلمان.

با توجه به وزن مخصوص آن ها: ورقهای فیبر سبک (نرم)، ورق های فیبر سخت متوسط ​​و ورق های فیبر سخت

با توجه به رنگ های ام دی اف نقطه می توان به انواع رنگ بندی ها خود طرح ام دی اف دسته بندی کرد: این رنگ ها در انواع و اقسام رنگ ها طبقه بندی می شوند. از جمله رنگ های سفید، سیاه، قهوه ی ، آب و … 

سطوح ورق های ام دی اف نقطه را می توان با هر نوع ورقه ورقه، کاغذ آغشته به رزین، فویل آلومینیوم و تخته های چوب پوشش داد. با توجه به تراکم زیاد و صاف سطح، می توان تیمارهای سطح مایع مانند انواع لاک، رنگ و لاک را روی سطوح تخته اعمال کرد. لبه های MDF بسیار صاف و باریک است و بدون هیچ زبانه ای باز می شود و می توان انواع پروفیل ها را اعمال کرد. 

لبه های MDF بسیار صاف و باریک است و بدون هیچ زبانه ای باز می شود و می توان انواع پروفیل ها را اعمال کرد.

یکی دیگر از ویژگی های بارز MDF مقاومت خمشی بالا ، مدول الاستیسیته ، پیچ زیاد و نیروی نگه داشتن ناخن است.

مراکز توزیع ام دی اف خام نقطه

مراکز توزیع ام دی اف خام نقطه  مراکز توزیع ام دی اف خام نقطه با بهترین کیفیت از شما دعوت می کند تا محصولاتی عالی، استثنایی را با بهترین قیمت خریداری کنید. این مرکز بزرگترین عرضه کننده این محصولات است که خرید خود را به صورت غیر حضوری و تلفنی نیز قرار داده است فرصت را از دست ندهید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.