مراکز خرید ام دی اف سفید مات

در تمامی منازل ایران و جهان مردم تلاش میکنند خانه ی خود را در راستای بهبود هرچه بیشتر آنتیک بودن، از وسایل و لوازمی استفاده کنند که هم امروزی باشد و هم باعث بهتر دیده شدنه محیط گردد. کابینت، کمد دیواری، میز و کنسول، میز تلویزیون و…. از مهمترین وسایلی هستند که با چوب ام دی اف ساخته می شوند.

ام دی اف نوعی ورق چوبی است که حاصل از ترکیب خاک الوار و چسب به وجود می آید و پس از شکل گرفتن مواد، روکش بر روی آن کشیده میشود. روکش ها انواع مختلفی دارند به گونه ای هستند که هرکدام ظاهر و رنگ متفاوتی دارد. برای مثال میتوان به ام دی اف سفید مات اشاره کرد که ساده ترین نوع ام دی اف در بین نمونه های آن است. توزیع‌ کنندگان ام دی اف در سراسر کشور با هدف رشد هرچی بیشتر تولیدات خود سعی بر این دارند که کیفیت خود را بهبود ببخشند.

مراکز خرید ام دی اف سفید مات

همه چیز راجع به ورق ام دی اف

همه چیز راجع به ورق ام دی اف

ورق ام دی اف در ابتدا به صورت خام تهیه میشود و پس از قالب گیری روکش بر روی صفحه میزنند تا مورد استفاده واقع گیرد. سپس برای برش دادن اندازه های مختلف با استفاده از دستگاه cnc به صورت اوتوماتیک میتوانند طرح را به دستگاه داده تا دستگاه قالب مورد نظر را بری روی صفحه ایجاد کند. ام دی اف جزو فراورده های چوبی است که به صورت خشک تهیه میشود.

روکش ملامینه یکی از متفاوت ترین روکش ها است که با فرایند کاغذ وابسته به چسب و حرارت و پرس برروی ام دی اف خام چسبیده میشود. از خاصیت ام دی اف میتوان به سطوح صاف و متراکم، قابلیت ماشین خوری و ابزار زنی و قالب دهی آسان اشاره کرد. نوع دیگر ام دی اف هایگلاس است که همانند شیشه است اما نسبت به شیشه سبک تر و مقاوم تر است.

مرجع‌ فروش ام دی اف سفید مات

مرجع‌ فروش ام دی اف سفید مات

در کشور مراج گوناگونی هستند که خریداران میتوانند با مراجعه به این تولیدی ها و شرکت ها از آن ها خرید کنند. شرکت هایی همچون پاک چوب و ام دی اف لوح سبز که در ایران طرفدار های بسیاری دارد و اکثریت کارگاه های نجاری ایران از این شرکت خرید میکنند. هم از نظر کیفیت و هم قیمتی شرکت پاک چوب بسیار مناسب عمل می کند.

شرکت هایی هم هستند که جنس خارجی هم عرضه میکنند مانند صنایع ام دی اف ای جی تی که یکی از معروف ترین ها در صنعت ام دی اف بکار میرود. تولید کنندگان سراسری کشور در تلاش اند که تولیدات خود را صادراتی انجام دهند و از خرید اجناس و مواد خارجی پرهیز کنند تا در رونق تولید کشور کمک کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.