مراکز عرضه ام دی اف برجسته فرامید

این روزها مردم به زیبایی و شیک بودن فضای آشپزخانه خود اهمیت بسیار زیادی می دهند. یکی از اصلی ترین وسایلی که می تواند زیبایی و جذابیت فراوانی برای این فضا به وجود آورد، ام دی اف برجسته می باشد و ما در این مجموعه اینترنتی به عنوان یکی از بزرگترین مراکز عرضه کننده ام دی اف برجسته فرامید که یکی از بهترین برندهای این محصول در کشورمان می باشد به فعالیت مشغول بوده و بهترین و عالی ترین نوع آن را در دسترس مشتریان خویش قرار می دهیم.

مراکز عرضه ام دی اف برجسته فرامید

ویژگی MDF فرامید برجسته

ویژگی MDF فرامید برجسته کابینت یکی از مهمترین بخش های هر آشپزخانه ای به شمار می رود و چون برای سالیان سال از آن استفاده می شود، بنابراین باید از بهترین و عالی ترین متریال ها ساخته شود تا نه تنها دوام و استقامت بسیار زیادی داشته و در اثر رطوبت و نم آسیب نبیند، بلکه زیبایی و جذابیت آن نیز خاص و منحصر به فرد بوده و به قول معروف زود قدیمی نشود.

یکی از بهترین نوع این محصولات در کشورمان MDF فرامید برجسته می باشد که در این قسمت به برخی از مهمترین ویژگی های آن اشاره می کنیم:

  • ورق ام دی اف برجسته در اصل ورق های ملامینه ای هستند که در فرایند تولید آنها طرح کاغذ و برجستگی سطح کاملاً منطبق و هماهنگ با همدیگر می باشند.
  • این ورق ها با هدف شبیه سازی چوب طراحی شده اند و به سختی می توان تفاوت میان آنها با چوب را تشخیص داد.
  • این نوع ورقه ها را می توان در انواع و اقسام طرح ها و رنگ ها تولید نمود، حتی رنگ هایی که در چوب طبیعی وجود ندارند.
  • قیمت ام دی اف برجسته فرامید نسبت به سایر متریال ها بسیار ارزان و مناسب می باشد.

تولید انبوه ام دی اف برجسته فرامید

تولید انبوه ام دی اف برجسته فرامید خوشبختانه مدتی است در کشورمان ایران خط تولید ام دی اف برجسته راه اندازی شده است و صاحبان این صنایع با استفاده از ماشین الات مدرن و دستگاه های تمام اتوماتیک و بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا شروع به تولید این محصول نموده اند که یکی از بهترین آنها MDF فرامید برجسته می باشد.
معمولاً ابعاد استانداردی که برای تولید این محصول به کار برده می شود، 280*122*16 و 280*122*18 می باشد.
این ورقه ها به وسیله پرس های ملامینه تولید می گردند و تفاوت آنها با سایر محصولاتی که در این زمینه وجود دارد این است که در این کابینت ها از دستگاه لیزر برای هماهنگ شدن کاغذ و ام دی اف استفاده می شود و محصولی که در نهایت به دست می آید شباهت بسیار زیادی به چوب داشته و همین امر زیبایی و جلوه آن را چندین برابر می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.