مراکز عرضه ام دی اف سفید براق

در سال های اخیر استفاده از ام دی اف سفید براق به شدت افزایش پیدا کرده است به طوریکه در بیشتر منازل و یا محیط های کار، شاهد استفاده از آن ها در تمامی مصنوعات چوبی به خصوص کابینت آشپزخانه هستیم. ام دی اف ها در واقع همان ضایعات و خرده چوب ها هستند که توسط چسب ها به یکدیگر چسبیده اند و جدا نمی شوند. این ورق ها دوست دار محیط زیست هستند زیرا از قطع شدن درختان برای به دست آوردن چوب جلوگیری می کنند و جایگزین ورق هایی از جنس چوب شده اند.

مراکز عرضه ام دی اف سفید براق

مشخصات ام دی اف وارداتی باکیفیت

مشخصات ام دی اف وارداتی باکیفیت

تمامی ام دی اف های وارداتی دارای کیفیتی فوق العاده نسبت به ام دی اف های تولید داخل هستند که در طرح های بسیار گوناگون و رنگ های متنوع به بازار عرضه می گردند. ام دی اف سفید اکلیلی اما به عنوان محبوب ترین و پرفروش ترین نوع ام دی اف در ایران شناخته شده است که شاید یکی از دلایل جذابیت آن قيمت مناسبی است که دارد و رنگ روشن آن است که به راحتی نیز تمیز می شوند.

این رنگ برای کابینت آشپزخانه و سایر مصنوعات چوبی بسیار مورد پسند واقع شده است که علتش این می باشد که رنگ سفید محیط را ساده و خلوت تر نشان می دهد و برای دکوراسیون کلاسیک و مدرن بسیار برازنده است. این رنگ آرامش خاصی به محیط می دهد ضمن اینکه تمیز کردن آن نیز بسیار راحت تر است. لازم به ذکر است که یکی دیگر از ویژگی های مهم این رنگ این است که فضا را بزرگ تر از آنچه که هست نشان می دهد.

برای تشخيص اینکه ام دی اف اصل است و یا تقلبی می توانید با دقت آن ها را ببرسی کنید، اگر خرده های چوب و خاک آره های چوب با چسب به یکدیگر چسبیده باشند ام دی اف اصل است اما اگر هرده ها و ضایعات چوب پرس شده باشند بدانید که ورق هایی از جنس نئوپان هستند که مقاومت کم تری دارند و وسایلی که از نئوپان ساخته می شوند دارای استحکام و کیفیت بسیار پایین تری نسبت به ام دی اف ها هستند.

عرضه‌ کننده ام دی اف سفید براق

عرضه‌ کننده ام دی اف سفید براق

برای سفارش ام دی اف می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری از تمامی عرضه کنندگان داخلی این کالا اقدام کنید. بهتر است از مراکز و فروشندگان معتبر و قابل اطمینان خرید کنید. انواع طرح ها و رنگ های مختلف این ورق ها را می توانید از این مجموعه با قیمتی مناسب خریداری کنید. قیمت این کالا به نوع روکش، رنگ و متراژ آن بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.