مراکز عرضه ام دی اف سفید فومنات

ام دی اف یک نوع تخته فیبر است که به روش خشک تولید می شود.این محصول خصوصیات اوراق فشرده چوبی را داراست و علاوه بر آن ویژگی های دیگری دارد که این محصول را در بازار ارتقا داده است. ام دی اف  درواقع جایگزین کاربردهای چوبی شده است و دامنه ی کاربرد آن در حال افزایش است. ام دی اف سفید فومنات پس از تولید توسط روکش هایی پوشش داده می شود که روکش ملامینه متداول ترین نوع روکش است. 

مراکز عرضه ام دی اف سفید فومنات

انواع ام دی اف سفید فومنات

انواع ام دی اف سفید فومنات ام دی اف سفید فومنات ازآن دسته است که افراد زیادی آن را برای طراحی های داخلی و یا مصارف دیگر در مکان در محیط خانه و کار استفاده می کنند. محصولات فومنات متنوع است،مانند : نئوپان خام، کاغذ آغشته، پلی گلاس که بهتر است با این محصولات هم آشنایی پیدا کنیم.

نئوپان خام فومنات تخته ای است که از خرده های چوب تهیه شده به این صورت که خرد های چوب همراه آغشته شدن با چسب یا رزین فشرده می شود و طی مراحلی نئوپان خام را به وجود می آورد.

کاغذ آغشته رد واقع آغشته به رزین شده و یک محصول برای کاربردها میانی را پدید آورده است. در واقع رنگ های زیبایی که روی اوراق فشرده استفاده می شود، همین کاغذ آغشته است.

پلی گلاس فومنات یا هایگلاس که در این مورد محصولات ملامینه با روکشی از رزین سیقلی داده می شوند که وقتی به سطح آن نگاه کنید گویی یک شیشه بر روی تخته قرار دارد که بسیار شیک است.

تولیدکننده عمده ام دی اف سفید فومنات

تولیدکننده عمده ام دی اف سفید فومنات در حال حاضر تولید کننده عمده ام دی اف سفید فومنات این محصول را به صورت مراجعه به شعبه هر شهر و یا به صورت آنلاین به فروش می رساند. شما می توانید برای خرید و سفارش هر کدام از این محصولات به نمایندگی فروش محصولات فومنات یا مراکز عرضه ام دی اف سفید فومنات در شهر خود مراجعه کنید.ام دی اف سفید فومنات،فروشنده عمده MDF محصولات خود با بهترین کیفیت از کارخانه به تمام نقاط کشور می باشد و اکثرا توانسته رضایت مشتری را همراه داشته باشد.

MDF فومنات قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی ازنظر کیفیت و ظاهر می باشد. در جلسه هایی نیز گفته شده که از ظرفیت و محصولات شرکت فومنات جهت صادرات استفاده شود.تولید کننده ام دی اف فومنات در حال حاضر برای 110 نفر اشتغال زایی کرده است.

تمامی محصولات این شرکت با ضایعات چوبی تهیه شده و مشکلی برای طبیعت و یا درختان به وجود نمی آورد و با همین ضایعات چوبی توانسته این محصولات را تولیدکند. در حال حاضر این صنایع دارای یک خط تولید ام دی اف خام، یک خط آغشته سازی، سه خط روکش ملامینه و یک خط هایگلاس می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.