مرکز عمده ام دی اف خام رنگ شده

امروز استفاده از فرآورده های چوبی در طراحی داخلی منازل و ساخت وسایل مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از فرآورده های چوبی که مزایای بسیار فراوانی دارد، چوب ام دی اف است. مرکز عمده ام دی اف خام رنگ شده این محصول را در حجم بالایی در اختیار مشتریان قرار می دهد تا آنها بتوانند چوب ام دی اف را در ضخامت های گوناگون با  حجم دلخواه را خریداری کنند و آن را مورد استفاده قرار دهند. 

مرکز عمده ام دی اف خام رنگ شده

ام دی اف را چگونه رنگ می کنند؟

ام دی اف را چگونه رنگ می کنند؟ همانطور که در بالا اشاره کردیم، بیشتر  لوازم چوبی ما همانند کابینت، انواع قفسه ها، کمد و تخت از جنس ام دی اف می باشد. شاید شما از رنگ وسایل ام دی اف خود خسته شدید و بخواهید آن را در منزل رنگ کنید.
رنگ کردن ام دی اف کاری آسان نیست پس باید کمی مهارت داشته باشید و بهتر است از افراد متخصص بخواهید این کار را برای شما انجام دهند تا کاری بی عیب و نقص تحویل بگیرد. برای رنگ زدن چوب ام دی اف باید طبق موارد ذکر شده در زیر عمل کنید.
قبل از رنگ آمیزی باید سطح موردنظرتان صاف باشد. اگر سطح کمد و کابینت شما پوست پوست شده باید از بتونه و سمباده زدن استفاده کنید. جاهای خالی را با بتونه پر کنید و پس از خشک شدن سنباده بکشید تا سطحی صاف ایجاد شود.
حال سطح مورد نظر را از هر گونه گرد و غبار تمیز کنید تا به بهترین شکل ممکن رنگ شود. از انواع رنگهای مناسب برای چوب های ام دی اف رنگ گچ، اسپری، رنگ اکریلیک می باشد. رنگ اکریلیک امروزه ایده آل ترین نوع رنگ آمیزی برای همه وسایل به خصوص چوبهای ام‌ دی ‌اف محسوب می‌ شود.
شما برای این کار نیاز به یک غلطک رنگ یا قلم مو دارید که باید آن را به رنگ مورد نظر آغشته کنید و سپس روی چوب ها بکشید و پس از خشک شدن می توانید آن را جلا دهید تا از فرسودگی چوب جلوگیری شود. وقتی پروژه کامل شد و رنگ کاملا خشک شد از نتیجه کار خود لذت ببرید.

قیمت گذاری ام دی اف خام رنگ شده

قیمت گذاری ام دی اف خام رنگ شده ام دی اف در واقع نوعی تخته می باشد که ویژگی های عالی دارد. MDF رنگ شده یکی از بهترین نمونه‌های تولید شده ام‌دی‌اف است که اگر قصد خرید آن را دارید می توانید از طریق مراکز توزیع و تولید این محصول با ما همراه باشید.
شما به عنوان خریدار باید بدانید که قیمت MDF خام شده به چه صورت است تا این ورق ها را با قیمتی مناسب تهیه کنید. عوامل بسیار زیادی بر قیمت‌گذاری این محصول تاثیر می گذارد. اولین موردی که اهمیت بالایی دارد، ضخامت و طرح ورق های ام دی اف است که هرچقدر ضخامت آن بیشتر باشد، به دلیل مقاومت و استحکام، قیمت آن افزایش پیدا می کند.
شرایط محیطی و نوسانات ارز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت محصول است. یکی از مهمترین عوامل که باعث کاهش قیمت محصول می‌ شود، خرید مستقیم و عمده از تولید کننده است.
با توجه به اینکه در این میان هیچ واسطه ای وجود ندارد، قیمت محصول بسیار مناسب و اقتصادی خواهد شد.  شما عزیزان می توانید از طریق مراجعه به این سایت به راحتی از قیمت محصول مطلع شوید و آن را با سایر برند و فروشگاه ها مقایسه کنید و محصول مورد نظر را با آگاهی و اطمینان بیشتر سفارش دهید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.