مواد شوینده ماشین ظرفشویی در بانه تنها شوینده ایی است که به ظروف شما آسیب نمی زند

استفاده از ماشین ظرفشویی نسبت به شستن ظروف با دست در زمان و سازگاری با محیط زیست بسیار بیشتر است.

اما برای اطمینان از به دست آوردن نتایجی که به دنبال آن هستید مانند ظروف درخشان و ظروف شیشه ای بدون رگه مهم است که از یک شوینده ماشین ظرفشویی موثر استفاده کنید که می تواند چربی، لکه، مواد گیر کرده و غیره را پاک کند.

برای یافتن بهترین مواد شوینده ماشین ظرفشویی در بانه، ساعت‌ها به بررسی برخی از محبوب‌ترین گزینه‌ها پرداختیم و عواملی مانند نوع (مانند غلاف، پودر یا ژل)، اندازه، فرمول و ارزش کلی را بررسی کردیم.

ما همچنین از درک چیو، یکی از بنیانگذاران و مدیر سرویس نظافت UrbanMop استفاده کردیم تا بینش تخصصی در مورد نحوه انتخاب بهترین مواد شوینده ماشین ظرفشویی برای خانه خود داشته باشیم.

چیو می گوید: «انتخاب یک شوینده ماشین ظرفشویی با کیفیت ضروری است، زیرا این کار می تواند تفاوت بین ظروف بدون لک و نیاز به ماشین ظرفشویی مجدد را روشن کند یا آنها را با دست بشویید.

“انتخاب مواد شوینده ماشین ظرفشویی به عواملی مانند ترجیح شخصی برای نوع، اندازه بار ماشین ظرفشویی و بودجه شما بستگی دارد.”

انتخاب برتر ما Cascade Complete ActionPacs است زیرا این غلاف ها استاندارد بالایی را برای تمیز کردن، آبکشی و براق شدن ظروف بدون نیاز به پیش شستشو یا خیساندن تعیین می کنند.

 

شوینده
ما همچنین دوست داریم که هر غلاف یکبار مصرف حاوی Dawn (معروف به یکی از بهترین صابون های ظرفشویی) برای از بین بردن چربی سخت باشد.

در اینجا بهترین مواد شوینده ماشین ظرفشویی برای تمیز نگه داشتن ظروف شما وجود دارد.

برای چه کسانی مناسب است: افرادی که خواهان یک شوینده با کاربرد آسان با قابلیت تمیز کردن سنگین هستند.

برای چه کسانی مناسب نیست: افرادی که پودر یا ژل شوینده ماشین ظرفشویی را ترجیح می دهند.

یکی از محبوب ترین شوینده های ماشین ظرفشویی موجود در بازار است و دلیل خوبی هم دارد.

این غلاف های قدرتمند با استفاده از Dawn برای تجزیه چربی سخت و یک عامل شستشوی داخلی برای جلوگیری از ایجاد لکه ها و رگه ها، می توانند مواد غذایی گیر کرده را از روز قبل پاک کنند و در عین حال ظروف شما را تمیز و درخشان می کنند و هیچ لایه یا اثری در آن دیده نمی شود.

هر کیسه حاوی ترکیب غلیظی از پودر و ژل است که با هم کار می کنند تا هر اثری از غذا را از بین ببرند.

مانند سایر غلاف های ماشین ظرفشویی، نیازی به اندازه گیری یا ایجاد آشفتگی نیست به سادگی یک غلاف را در فنجان مواد شوینده دستگاه خود قرار دهید.

آنها را به دلیل توانایی آنها در پاک کردن ظروف بدون هیچ گونه آسیب حکاکی شده ای که ممکن است توسط برخی مواد شوینده پودری به جا می ماند ترجیح می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.