نمایشگاه ام دی اف خام ادونس ایرانی

ام دی اف که این روزها نام آن زیاد شنیده می‌شوند، از جمله محبوب‌ترین فرآورده‌های چوبی به شمار می‌آید که خصوصیات و ویژگی‌های زیادی دارد. 

نمایشگاه ایرانی ام دی اف خام ادونس ما، اقدام به عرضه این نوع فرآورده، با کیفیت بالا و قیمت مناسب کرده است. 

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره مشخصات کلی آن و همچنین نحوه اطلاع از قیمت روز، اطلاعات تکمیلی و مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم؛ 

نمایشگاه ام دی اف خام ادونس ایرانی

مشخصات کلی ام دی اف خام ادونس

مشخصات کلی ام دی اف خام ادونس ام دی اف در واقع فشرده شده چوب بوده و کاربردهای گسترده‌ای در زندگی پیدا کرده است. 

به طوری که از آن در کابینت بندی، تولید انواع مبلمان، کمد، بوفه، میز و غیره استفاده می‌کنند. 

در ادامه به چند مورد از مشخصات کلی این محصول خواهیم پرداخت؛ 

  • ام دی اف بسیار مقاوم بوده و به راحتی شکسته و یا خراب نمی‌شود. 
  • از جمله فرآورده های چوبی است که می توان روی آن از انواع پوشش‌ها مانند رنگ استفاده کرد. رنگ ام دی اف خام معمولا از نوع پوششی بوده می‌ تواند کل درز‌ها را بپوشاند و به راحتی از سطح آن کنده نمی‌شود. 
  • از آن جایی که فشرده است و در واقع از فیبر تهیه می‌شود، امکان نفوذ آب به آن پایین بوده و به این ترتیب به آسانی پلاسیده و ریش ریش نمی‌شود. 
  • توانایی سمباده زنی داشته و به راحتی می‌توان سطح آن را صاف و صیقلی کرد. حتی می‌توان آن را با تراش به طرح‌های جذابی تبدیل کرد. 
  • توانایی ورقه‌ شدن داشته و با هر ضخامتی می‌شود آن را برش زد و مورد استفاده قرار داد. 
  • تولید آن کاملا به نفع طبیعت و محیط زیست است. چرا که فرآورده‌های چوبی و فیبری، به راحتی قابلیت تجزیه دارند و حتی می‌توان دوباره آن‌ها را بازیافت کرد و در صنایع دیگری به کار برد و به این شکل مواد پسماند کمتری وارد کره زمین می‌شود. 

قیمت روز ام دی اف خام ادونس رنگ شده

قیمت روز ام دی اف خام ادونس رنگ شده با توجه به مزیت‌ ها و ویژگی‌های زیادی که استفاده از نوع محصولات به دنبال دارند، میزان تقاضای آن در بازار ها افزایش یافته و تولید آن بالا رفته است. 

قیمت این محصول می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که از جمله آن‌ها می توان به کیفیت، ضخامت، شرکت تولید کننده مانند ادونس، نحوه خرید و غیره اشاره کرد. 

متقاضیان محترم می‌ توانند جهت اطلاع از قیمت ام دی اف خام ادونس رنگ شده، به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه کرده و پس از ارتباط با مشاوران و مقایسه قیمت‌ها، در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش نمایند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.