وارد کننده انواع ام دی اف پلی گلاس ترک

چوب ها یکی از پر مصرف ترین ماده در صنایع هستند که به فرآورده های چوبی بسیاری تبدیل شده و یکی از آن ها ام دی اف می باشد، این فرآورده ها نیز مختلف بوده و برخی از آن ها پلی گلاس نامیده می گردد. وارد کننده انواع ام دی اف پلی گلاس ترک، به طور کاملا مستقیم mdf های با کیفیت وارد شده را به فروش می رساند و تا حدودی قیمت های آن بسیار متناسب و مقرون به صرفه گشته است.

وارد کننده انواع ام دی اف پلی گلاس ترک

مشخصات فنی ام دی اف پلی گلاس ترک

مشخصات فنی ام دی اف پلی گلاس ترک ام دی اف های پلی گلاس ترک دارای مشخصات زیادی هستند که یکی از آن ها داشتن رنگ بسیار براق است، به جز نوع پلی گلاس، نوع دیگر چنین ویژگی منحصر به فردی ندارد.

همچنین این نوع از mdf ها این قابلیت را دارند که بتوان دو نوع مات و بداق را کنار هم استفاده کرد، به طوری که زیبا تر شده و در ساخت دکوراسیون های داخلی بسیار کاربردی هستند.

از دیگر مشخصات آن ها می توان به ضد خش بودنشان اشاره کرد، به طوری که در برابر ضربه و فشار به راحتی پوستشان دچار آسیب و زدگی نخواهد شد.

مقاومت بسیار بالایی هم دارند، به طوری که دچار شکستگی نمی شوند و از طرفی در برابر آتش هم مقاوم بوده و مواد مشتعلی به شمار نمی روند و به این ترتیب سد مقاومی در برابر آتش سوزی ها خواهند بود.

بر خلاف ام دی اف های دیگر، نوع پلی گلاس ترک در برابر نفوذ آب یک سد محکم بود و برخورد آب یا رطوبت با آن به هیچ وجه سبب تورم و به دنبال آن فرسودگی چوب نخواهد شد.

قیمت فروش ام دی اف پلی گلاس ترک

قیمت فروش ام دی اف پلی گلاس ترک این روز ها فروش ام دی اف ترک پلی گلاس بسیار افزایش یافته و عمده دلیل آن داشتن مشخصات ویژه و منحصر به فرد است که سبب شده کارایی زیادی در صنایع داشته باشد.

قیمت ام دی اف ترک متناسب با مقدار و همچنین ضخامت و طول ورقه آن خواهد بود، از طرفی به دلیل واردات هزینه های گمدک نیز بر روی آن برآورد می شود.

با این حال این مجموعه در تلاش است تا قیمت های آن را بسیار پایین آورد و به این ترتیب به قیمت های کاملا مستقیمی آن ها را ارائه می دهد.

در صورتی که به مقدار بالا سفارش داده شود هم قیمت آن کاهش بسیاری خواهد داشت، به طوری که بسیاری را ترغیب به خرید کرده است.

اندازه های ورقه های MDF می تواند توسط خود مشتری تعیین گردد، از آن جایی که استحکام بالایی دارند می توان آن ها را حتی در ضخامت هایی در حد پنج میلی متر هم سفارش داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.