پخش کننده ام دی اف رنگی براق

ام دی اف رنگی براق را می توان در تنوع رنگی بالا که شامل طیفی از رنگ های تیره و روشن می شود از پخش کننده آن با قیمت عمده خریداری نمود. این فرآورده چوبی در حال حاضر یکی از پر فروش ترین و پر کاربرد ترین انواع محصولات خانواده چوب است که به روش خشک تولید و در واقع نوعی تخته فیبر به شمار می رود. سبک بودن، راحتی نصب و قیمت مناسب از مهمترین مزیت های این کالا شناخته می شود.

پخش کننده ام دی اف رنگی براق

همه چیز در مورد ام دی اف

همه چیز در مورد ام دی اف ام دی اف نام نوعی کالای چوبی است که به صورت فشرده توسط دستگاه تهیه شده و سپس پرس می شود. در واقع ام دی اف از خرده و ریزه های چوب تولید شده و به دو شکل خام و های گلاس یا براق به فروش می رسد.

ام دی اف را می توان با روکش های تزیینی زیبا تر نمود و از تنوع رنگی موجود در این روکش ها برای جذاب تر شدن محیط استفاده نمود. مثلا دو نمونه از متداول ترین نوع روکش ها ملامینه و های گلاس می باشد. ملامینه یکی از اقسام بسیار رایج ام دی اف روکش شده است که به کمک چسب و فشار روی تخته ام دی اف چسبانده شده و به آن شکل می بخشد.

نوع زیبا تر ام دی اف روکش شده با نام های گلاس شناخته می شود که نوعی ام دی اف براق شمرده شده و از نوع ملامینه گران تر است. در این نوع ام دی اف نیز تنوع بسیار از نظر رنگ وجود دارد که هر کدام مشتریان و متقاضیان خاص خود را دارد.

ویژگی ها و مزیت های موجود در این فرآورده چوبی سبب شده است تا امروزه به یکی از پر فروش ترین و رایج ترین اقسام چوب تبدیل شود. از آن جمله می توان به تنوع در ضخامت مانند ام دی اف خام 12 میل، قابلیت سمباده کاری، ماشین کاری و برش آسان، سطح متراکم و صاف، مقاومت و پایداری اشاره نمود.

فروش ویژه ام دی اف صادراتی

فروش ویژه ام دی اف صادراتی کاربرد های بسیار و مزایای موجود در ام دی اف که در قسمت قبل به آن اشاره شد سبب شده است تا فروش ام دی اف صادراتی خام به صورت ویژه و با کیفیت بالای صادراتی صورت گیرد.

از این رو خریداران می توانند بر اساس پروژه کاری و حجم مورد نیاز به سفارش این کالا پرداخته و آن را در مکان مورد نظر تحویل گیرند. کشور های وارد کننده ام دی اف نیز می توانند پس از دریافت قیمت روز ام دی اف از طریق پیش فاکتور نسبت به سفارش و خرید قطعی آن اقدام نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.