کارخانجات ام دي اف هايگلاس AGE

ام دی اف نوعی مصالح ساختمانی محسوب می شود که برای ساخت انواع کابینت ها کمد ها ، قفسه ها و طراحی دیزاین و دکوراسیون داخلی بسیار کاربرد دارد . ام دی اف انواع مختلفی دارد که یکی از انواع آن ام دي اف هايگلاس AGE است و قالباً نوع ام دی اف بسته به کاربردی که دارد انتخاب و خریداری می شود.

کارخانجات ام دي اف هايگلاس AGE

مزیت های استفاده از ام دی اف هایگلاس AGE

مزیت های استفاده از ام دی اف هایگلاس AGE همان‌ طور که می‌ دانید ام دی اف هایگلاس ویژگی ‌ها و هم چنین خصوصیت ‌های مربوط به خود را دارد که در ادامه ی مطلب به انواع مختلف و ویژگی های این محصول و صنایعی که از ام دی اف در آن استفاده می شود ، بیش تر خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید.

انواع ام دی اف عبارت اند از :

  • ام دی اف خام
  • ام دی اف سفید
  • ام دی اف ملامینه
  • ام دی اف رنگی
  • ام دی اف هایگلاس
  • ام دی اف پلی گلاس

برند های ام دی اف خام شامل : واناچای، آرین سینا، نقطه، پنل پلاس، سیام، پویا، مالزی، کاستامانو، کاسپین، وارداتی، لوح سبز، گلستان، جی وان، پارس، پارس نئوپان، سوماترا، چامسون، ادونس، اسکی چای و تایلندی می باشد و از لحاظ ضخامت در سایز های 8 میل، 12 میل، 16 میل، 25 میل و … وجود دارد.

برند های ام دی اف سفید نیز شامل : آرین سینا، پویا، گلستان، آرتا، پارس نئوپان، جی وان، نقطه، ایزوفام، پرسی، پرسی آرین سینا، فابریک آرین سینا، آسا و آرا، پایتخت، سفید صابونی، سفید مات، سفید برفی، سفید براق، سفید لوح سبز، پارس نئوپان، پاک چوب، نوین چوب، کاسپین، مغز خارجی، فومنات و ملامین سازه تبریز می باشد.

فروشندگان ام دي اف هايگلاس AGE

فروشندگان ام دي اف هايگلاس AGE همان طور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم ، میزان تولید کارخانجات ام دي اف هايگلاس علاوه بر بر طرف سازی نیاز در داخل کشور ، باعث شده تا ام دی اف به کشور های همسایه و اقصا نقاط دنیا نیز صادر گردد . این امر شرکت های بزرگ بازرگانی زیادی را به صادرات ام دی اف هایگلاس تشویق کرده است . برای خرید انواع ام دی اف هایگلاس اصل و درجه یک به صورت اینترنتی می توانید با مراجعه به وب سایت های داخلی مربوطه این محصول مرغوب را سفارش دهید.

هم چنین برای خرید حضوری می توانید از نشانی های درج شده در سایت های اینترنتی از نشانی فروشندگان ام دي اف هايگلاس و هم چنین قیمت ام دی اف مطلع شوید . ما ایرانیان می بایست با خرید محصولات داخلی به کسب و کار های ملی توسعه ببخشیم . امید است که با همت مسئولین کشور به مشکلات و مانع های صادر کنندگان و بازرگانان کشور رسیدگی شود تا موانع تولید ملی کشور برداشته شود . بی شک می توانیم به چرخه اقتصاد کشور و اشتغال زایی برای جوانان این مرز و بوم کمک های شایانی کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.