کاشی استخری یزد که موجب رسیدن دو عاشق به هم شد

کاشی استخری یزد  یک محصول اصلی است، به خصوص برای اتاق هایی مانند حمام یا آشپزخانه. کاشی های یک اینچی در یک اتاق کوچک راحت تر از کاشی های بزرگ نصب می شوند.

با این حال، برای به دست آوردن ظاهر دیدنی کاشی های موزاییک، باید مطمئن شوید که از ابزار مناسب استفاده می کنید.

به عنوان مثال، برش کاشی RUBI برای برش کاشی های سرامیکی، ظروف سنگی لعابدار و حتی ظروف سنگی چینی ایده آل است.

هیچ کس توانایی سرامیک در مقاومت در برابر آزمایش زمان را انکار نمی کند، اما نمی توانید با این واقعیت بحث کنید که سنگ طبیعی بادوام ترین نوع کاشی کف است. از این گذشته، می تواند مانند هیچ کاشی دیگری در بازار در برابر آسیب مقاومت کند.

اگرچه سنگ به اندازه سرامیک همه کاره نیست، اما همچنان می توانید با استفاده از موادی مانند گرانیت یا سنگ آهک به خانه خود جذابیت خاصی بدهید.

کاشی

با این حال، مانند بسیاری از چیزهای خوب در زندگی، کاشی سنگی دارای معایبی است. نکته اصلی البته قیمت است. کاشی سنگی گرانتر از سرامیک است. در عین حال، به اندازه کاشی و سرامیک مقاوم در برابر لکه نیست، بنابراین تعمیر و نگهداری می تواند بسیار پرهزینه باشد.

هیچ شکی در این واقعیت وجود ندارد که سنگ مرمر یکی از نفیس ترین انواع کاشی کف است. این توسط معماران و طراحان در تمام تاریخ بشر استفاده شده است. اما، اگرچه سنگ مرمر جذابیت ظریف و متمایز دارد، اما در طول مراحل نصب نیاز به توجه ویژه دارد.

از آنجایی که کاشی مرمری دارای سطح متخلخلی است، بسیار مستعد آسیب ناشی از ریختن و لکه است. برای جلوگیری از این امر، باید کاشی های مرمر را قبل از فرآیند نصب با یک درزگیر سطحی درمان کنید.

به این ترتیب، منافذ را می پوشانید و یک لایه نامرئی ایجاد می کنید که از سطح سنگ محافظت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.