مشاوره و سفارش

ام دی اف خام

ام دی اف خام یکی از اصلی ترین مواد اولیه مورد نیاز برای تولید سایر ام دی اف ها اعم از هایگلاس، ملامینه، پلی گلاس و درب های ضد سرقت می باشد که در سایز ها و ضخامت های مختلف تولید می شوند. شرکت های مختلفی در ایران و جهان هستند که MDF و HDF خام در کیفیت و گرید های مختلف تولید می کنند که بازرگانی بیریکو از توزیع کنندگان عمده این محصول در سطح کشور می باشد.

a227ee4a427ca7102478b4aa1697ffed.jpg
5f54

ام دی اف سفید

ام دی اف سفید در واقع با روکش کردن ورق های خام با استفاده از روکش های سفید که دارای کروم های مختلف برفی، برجسته، صابونی و براق می باشد به دست می آید. این محصول در ایران به صورت مغز ایرانی و مغز خارجی وجود دارد و در سایز های مختلف تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

ام دی اف ملامینه

ورق های ام دی اف ملامینه یا همان رنگی در فینیش های مختلف تولید می شوند که این فینیش های روکش دار اغلب شامل برفی، صابونی، براق یا برجسته هستند. این نوع ورق ها نیز توسط شرکت های مختلفی در کیفیت های متفاوت و بر روی ام دی اف خام ایرانی و خارجی تولید و در بازار خرید و فروش می شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
ام دی اف خام-سفارشیموجودتماس بگیرید
ام دی اف سفید-سفارشیموجودتماس بگیرید
ام دی اف ملامینه-سفارشیموجودتماس بگیرید
ام دی اف های گلاس-سفارشیموجودتماس بگیرید
ام دی اف پلی گلاس-سفارشیموجودتماس بگیرید
ام دی اف برجسته و فوق برجسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

بازرگانی بیریکو یکی از فعالان معتبر و قدیمی کشور است که مبادرت به خرید و فروش انواع ورق های ام دی اف، نئوپان، هایگلاس، پلی گلاس، سینکرونایز و صفحات کابینت می نماید که به صورت عمده و خرده این محصولات را در اختیار مشتریان خود در سراسر کشور قرار می دهد. اعتماد یکی از گرانبها ترین سرمایه هایی است که در طول سالیان فعالیت این شرکت می باشد که از جانب مشتریان عزیز خود به دست آورده است.

مدیر مجموعه بیریکو

میلاد بهروزی

Call Now Buttonتماس بگیرید